Тіназол фунгіцид

Тіназол фунгіцид
В наявності

Виробник: Нертус

Засоби захисту рослин (агрохімія)

Тіназол, Тіназол Нертус, Тіназол фунгіцид, Тіназол ціна, Тіназол купити, Тіназол Нертус ціна, купити Тіназол, купити Тіназол Нертус, аналог тилт, дженерик тилт

Вартiсть: 650 грн

Опис

Фунгіцид Тіназол 
Фасування: каністра 5 л
Призначення: Високоефективний фунгіцид (пропіконазол 250г/л) використовується в сільгоспвиробництві для захисту стебла, листя і колоса зернових культур від аерогенних (такі, що переносяться повітряним шляхом) збудників захворювань. Також застосовується на полях з посівами цукрових буряків. Має лікувально-профілактичні властивості. Крім цього, Тіназол є інгібітором росту озимого ріпаку. 
Дія: Діючим компонентом препарату є пропіконазол – речовина, яка надійно блокує поширення грибкової інфекції, порушуючи процес синтезу в мембранах клітин патогенна. Тіназол потрапляє в рослини через листя і стебла. Відзначається тривалою захисною, лікувальною і знешкоджуючою дією по відношенню до збудників захворювань, припиняє їх розвиток і пригнічує у них утворення шпор. 
Застосування Тіназолу: Внесення препарату допускається лише наземним способом. Обробку найкраще проводити в період активної вегетації рослин або ж у разі появи перших симптомів захворювання, коли виявлено початок розвитку борошнистої роси або іншої хвороби. Ідеальним моментом для застосування фунгіциду Тіназол є період, коли зараження вже відбулося, але хвороба ще в дуже ранній стадії розвитку (обробка через 24-48 годин після інфікування). 
Тіназол вносять при температурі повітря не вище 15°С і швидкості вітру 3-4 м/с. Для досягнення максимальної ефективності треба, щоб робочий розчин рівномірно покривав всю поверхню рослин. У більшості випадків можна обійтися лише одним обприскуванням, однак при ранньому прояві захворювання можна провести дві обробки.
Оптимальні терміни обробок:
•    Озима пшениця: при появі ознак ураження на 2-му листку зверху;
•    Яра пшениця: ознаки ураження на 3-му листку зверху;
•    Ячмінь: до 5% ураження або ураження другого листка зверху;
•    Озиме жито: поява до 7% ураження на 3-му листу зверху.
Світова практика: фунгицид Тіназол застосовують для захисту посівів овесу від корончатої іржі та червоно-бурої плямистості, кущів чорної смородини для боротьби з американською борошнистою росою, на виноградниках для захисту від оїдіуму.
Переваги: Тіназол зберігає захисний ефект при дотриманні оптимальних термінів обприскування протягом 3-5 тижнів. Цього достатньо, щоб захистити посіви в найбільш критичну фазу розвитку хвороби. Препарат швидко поглинається рослинами і є стійким до змивання дощем. Має низькі норми витрати на 1 га площі і є сумісним з більшістю пестицидів та рідких добрив. 
Виробництво: Угорщина

Регламент застосування фунгіцида Тіназол

КУЛЬТУРАХВОРОБАНОРМА, Л/ГА


Септоріоз листя, борошниста роса, бура листкова іржа
0,5
ЯЧМІНЬБорошниста роса, сітчаста, темно-бура та облямівкова плямистості листя
0,5


Борошниста роса, церкоспороз
0,5


Інгібітор росту листя, підвищувач стійкості до екстремальних погодних умов
0,5Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Залишилися питання?

Залиште заявку, ми передзвонимо і запропонуємо вам пораду