Тиса соняшник (Нертус, стандарт)

Тиса соняшник (Нертус, стандарт)

Виробник: Нертус
Артикул: Тиса Стандарт
Наявність: В наявності
1.232 грн з ПДВ

Тиса – простий міжлінійний гібрид соняшника, належить до групи середньо-ранньостиглих. Вирощується в Україні з 2000 року і користується неабияким попитом серед сільгоспвиробників. Оригінатором є науково-дослідний інститут з міста Нові Сад (Сербія). 
Вегетація рослин з моменту посіву і до фізіологічної зрілості триває 105-110 днів. Стебла виростають вгору на 160-180 см. 
Характеризується високою нектарною продуктивністю, що привертає увагу комах-запилювачів, та надзвичайною стійкістю до хвороб. Зокрема, гібрид Тиса має генетичний імунітет до іржі, є високо толерантним до фомопсису, фомозу, захворювань  корзинки й стебла, а також проявляє стійкість до таких небезпечних шкідників, як соняшникова міль та вовчок (4 раси).
Крім того, цей гібридний сорт завдяки своїй розгалуженій і досить потужній кореневій системі демонструє відмінну готовність протистояти стресовим умовам: сильні вітри, посуха (повітряна та грунтова). Осипання насіння майже не характерне для нього. Гібрид має хороші адаптивні властивості,  тому може успішно вирощуватися в різних районах і на різних типах ґрунту. Однак селекціонери для досягнення найкращих результатів урожайності все ж рекомендують застосовувати його в лісостеповій та степовій зонах України. Випробовування показали, що найбільше гібрид пристосований до кліматичних та грунтових умов Харківської області.
Гібрид Тиса має потенційну здатність давати при дотриманні технології вирощування понад 40 ц/га. Максимальний показник олійності насіння соняшника знаходиться на високому рівні – 50-52%, що підтверджується роками польових досліджень. Діаметр корзинки в середньому дорівнює 21-24 см. 
Оптимальна густота рослин перед збиранням залежить від зони вирощування: степ – 50 тис/га, лісостеп – 55/га. 

 

Написати відгук

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший
Агроторг - Аграрний інтернет магазин 1 © 2019

Наше розміщення

м.Кропивницький (Кіровоград), Україна
проспект Інженерів 7

+38(050)783-53-52

Пн-Пт: 8:00-18:00
Сб-Вс: Выходной