compare_arrows0
Тео соняшник
Тео соняшник
  • favorite_border
  • compare_arrows

Тео соняшник


star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
0 відгуків
2 560 грн
АЛЬФА СМАРТ АГРО
chat
remove_circle_outlineadd_circle_outline

Тео – простий високоолійний гібрид соняшника, який призначений для вирощування під гербіцид "Євролайтінг". Підходить для всіх природно-кліматичних зон України, але найвищу результативність під час тестових випробувань продемонстрував у зоні лісостепу. Є новою розробкою на вітчизняному ринку насіннєвого матеріалу. Зареєстрований у 2017 році. Відноситься до ранньостиглої групи гібридів.  

Постачальник: українська компанія "АльфаСмартАгро", яка вивела гібрид за ліцензією оригінатора – французької компанії PANAM Semences.

Характеристика: Сходи на початковому етапі відзначаються дуже високою інтенсивністю розвитку. Тривалість вегетаційного періоду гібриду Тео складає близько 115 днів. За цей час соняшники формують добре розгалужену та потужну кореневу систему й виростають до 175 см у висоту. У зрілих рослин утворюється кошик діаметром до 24 см. Великий розмір дозволяє зібрати більш високий урожай у порівняні з іншими гібридами. Зерна відзначаються хорошим процентним вмістом олії – до 54%. 

Гібрид надзвичайно стійкий до раптового похолодання, тривалої посухи та інших несприятливих зовнішніх факторів вирощування. За рахунок цього та потужної кореневої системи він виявляє максимальну стійкість до полягання. Також його відрізняє дуже добра однорідність та стійкість до пестицидів із групи імідазолінів.

На максимальному рівні знаходяться показники стійкості гібриду Тео й до таких небезпечних хвороб соняшника як іржа, склеротинія та фомопсис. Стійкість до несправжньої борошнистої роси оцінюється як 8 балів за 9-бальною шкалою. Крім цього, гібрид стійкий до 5 рас вовчка.

Рекомендації: Оптимальна густота рослин соняшника перед збиранням врожаю складає 65-70 тисяч одиниць на 1 га для зони лісостепу, 55-60 тис./га для степу та 75-80 тис./га для північних областей України. При дотриманні рекомендацій та в оптимальних ґрунтово-кліматичних умовах потенційна урожайність гібриду Тео може складати до 55-58 ц/га. 

  • mode_editНаписати відгук
    account_circle
    mode_edit Увага: HTML не підтримується!