Протруйник Тебузан Ультра

Протруйник Тебузан Ультра

Виробник: Хімагромаркетинг
Артикул: Тебузан Ультра
Наявність: В наявності
297 грн з ПДВ

Системний фунгіцидний протруйник для захисту насіння зернових культур від широкого спектру збудників грибкових захворювань.
Форма препарату та діюча речовина: Текучий концентрат суспензії з вмістом тебуконазолу, 120 г / л (Дікс Ультра, Раксил Ультра, Тебазол Ультра, Тебулар, Ультрасил, Раназол).
Хімічний клас: Триазолам. Упаковка: Флакони по 1 л. Період захисної дії: 30-50 діб.
Механізм дії: Тебуконазол порушує біосинтез ергостеролу, запобігаючи утворенню клітинних мембран патогенів. Діюча речовина під час проростання насіння проникає в зародок, знезаражує його від інфекції і потім поширюється в надземної частини рослини.
Властивості і переваги: Захищає насіння, проростки та рослини від широкого спектру хвороб які зберігаються в насінні, на насінні і в грунті;
Найефективніший в боротьбі з головневих хворобами; Довготривалий ефект фунгіцидної дії дозволяє контролювати розвиток хвороб листя до виходу в трубку для ярих культур; Здійснює сприятливий фізіологічний вплив на рослину, підвищуючи їх схожість, продуктивну кущистість, озерненность колоса, що позитивно впливає на врожайність; Має властивості регулятора росту рослин, підвищує зимостійкість і посухостійкість за рахунок розвитку міцної кореневої системи; Містить у своєму складі оригінальний прилипач, що запобігає запилювання під час протруювання і сівби.
Норма витрати Тебузан-Ультра: 0,2-0,25л / т.

Реєстрація протруйника Тебузан Ультра

КультураОбєктНорма витрат протруйника Тебузан Ультра л/т
Картинка з сайта agrotorg.in.ua
Летюча та тверда сажки, кореневі та прикореневі гнилі, пліснявіння насіння, септоріоз
0,25

Написати відгук

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший
Агроторг - Аграрний інтернет магазин 1 © 2019

Наше розміщення

м.Кропивницький (Кіровоград), Україна
проспект Інженерів 7

+38(050)783-53-52

Пн-Пт: 8:00-18:00
Сб-Вс: Выходной