Таск® Екстра

Таск® Екстра
В наявності
Вартiсть: 15 400 грн

Опис

Таск® Екстра – високоефективний засіб захисту рослин із широким спектром дії, який забезпечується завдяки наявності кількох діючих компонентів. Гербіцид післясходового використання застосовується для обробки посівів кукурудзи з метою контролю засмічених рослин дводольного та злакового типів. Ефективний проти найширшого діапазону бур'янів. Використовувана форма постачання – водорозчинні гранули.

Норма використання у посівах кукурудзи: 400-440г/га + ПАР Віволт

У складі даного гербіциду представлені такі речовини, що діють:

  1. Римсульфурон. Представник класу хімічних речовин – сульфонілсечовин, широко поширений препарат з яскраво вираженою системною дією та високою проникною здатністю. Швидко проникає в структуру бур'янів, накопичується в різних тканинах та органах рослинних організмів, де має пригнічуючий вплив на ацетолактатсинтази, пригнічує утворення ізолейцину та валіну. Запобігає поділу клітин та подальшому зростанню рослини, призводячи до його відмирання. Дія препарату має чіткий диференційований характер, не завдає шкоди культурним рослинам;
  2. Нікосульфурон. Також представник класу сульфонілсечовін, має аналогічні практико-технічні властивості, подібні трансламінарні показники і надає схожий ефект на шкідливу рослинність. Застосовується в парі з римсульфуроном з метою розширення загального спектра спрямованості препарату Таск® Екстра;
  3. Дикамба. Синтетичний ауксин, системний гербіцид з хорошою всмоктуваністю та здатністю активно накопичуватися в листі, кореневій системі та інших органах бур'янів. Де стимулює швидке зростання рослини та провокує його загибель внаслідок сильного дефіциту поживних речовин. Також характеризується високою вибірковістю дії та практичною відсутністю негативного ефекту на сільгоспкультури.

Застосовується препарат Таск® Екстра методами розпилення бакових сумішей на водній основі, та має наступні переваги:

  • Широкий спектр дії, що виключає необхідність застосування партнерських хімікатів при гербіцидній обробці кукурудзи;
  • Швидкий характер дії;
  • Мінімальна дія на сівозміни на оброблених площах;
  • Зберігає потрібний рівень ефективності на землях із мінімальною обробкою.

Препарат Таск® Екстра має деякі обмеження щодо температурного інтервалу використання та деякі важливі рекомендації, що дозволяють збільшити ефект від застосування. Перед безпосереднім внесенням варто вивчити інструкцію до препарату, де вказана інформація. А також терміни використання, дозування та періодичність обробок.


Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Рекомендованi товари

РАМ 1333 (ФАО 180)

0

РАМ 1333 - трилінійний, високоврожайний гібрид соняшнику ранньостиглого типу (ФАО 180), рекомендован..

Вартiсть: 1 900 грн
Купити
ДБ Хотин ФАО 250

0

ДБ Хотин – це простий, модифікований стабільний та високоврожайний гібрид кукурудзи. Результат спіль..

Вартiсть: 1 700 грн
Купити
НС 2922

0

Гібрид кукурудзи НС 2922 відноситься до середньо-ранньої групи стиглості з ФАО 240-250 ( вегетаційни..

Вартiсть: 2 200 грн
Купити

Залишилися питання?

Залиште заявку, ми передзвонимо і запропонуємо вам пораду