Танаїс ВГ

Танаїс ВГ
В наявності
Вартiсть: 2 000 грн

Опис

Танаїс ВГ

Тара: флакон 0,5 л.

Препаративна форма: вододиспергуючі гранули. Виробник: компанія "Агрохімічні технології".

Опис: Високоефективний гербіцид системної дії, призначений для внесення після появи сходів культур. Основна сфера застосування – посіви кукурудзи та площі під картоплею. Препарат надійно очищає поля від засміченості багаторічними та однорічними травами: як злаковими, так і двосім’ядольними.

Склад та механізм дії: Гербіцид Танаїс ВГ складається з одного активного компоненту - римсульфурону (250 кг/л). Він належить до групи сульфонілсечовин і проникає в організм рослин переважно через листяну масу, однак частково може абсорбуватися й коренями.

Дія речовини супроводжується зупинкою поділу клітин у точках росту, внаслідок чого чутливі бур'яни припиняють рости  вже через кілька годин після обприскування. Перші видимі симптоми їхнього ураження з'являються через 3-7 днів, а повна загибель настає через 10-25 днів, залежно від погодних умов та виду трав.

Бур’яни з середньою чутливістю до препарату можуть не гинути, однак їхній розвиток пригнічується, і в подальшому вони вже не складатимуть конкуренції для культурних рослин.

Характерні ознаки:

• Володіє відмінними даними для знищення широкого спектру бур'янів;

• Ефективність не залежить від рівня ґрунтової вологи;

• Підходить до застосування в різних програмах захисту рослин;

• Має тривалий період внесення;

• Стійкий до змивання дощем, якщо він випадає через 3 години після обприскування;

• Не впливає на сівозміну за рахунок швидкого розкладання в ґрунті;

• Не фітотоксичний для культур при правильному дозуванні, в тому числі в умовах великої кількості опадів та низької температури;

• Добре реагує на додавання інших гербіцидів для приготування бакових сумішей.

Умови застосування:

КультураНорма витрати препарату, кг/га


0,04-0,05 + Прилипач 0,1л на 200л води


0,04-0,05 + Прилипач 0,1л на 200л води

Гербіцид Танаїс ВГ найкраще застосовувати по молодих бур'янах, які швидко ростуть. Для однорічних злакових – це фаза 1-4 листків, а для двосім’ядольних – висота стебла 10-15 см.

Можливе як дворазове внесення препарату протягом сезону вегетації, так і одноразове. Друга обробка необхідна у випадку появи нової хвилі бур'янів, які можуть загрожувати культурам.

Норма внесення залежить від видової розмаїтості бур'янів та кратності обробок. Якщо поля надто забруднені пирієм або гумаєм, то рекомендується застосовувати максимальну дозу: 50 г/л. У всіх інших випадках  - 40 г/л. При дворазовому обприскуванні можна кожного разу занижувати дозу до 30 г/л.

Рекомендована температура для внесення гербіциду Танаїс ВГ складає від +6 С до +25 С. Тепла та волога погода сприяє підвищенню ефективності дії препарату, а суха й прохолодна навпаки погіршує її.

Під час приготування робочого розчину потрібне додавання ПАВ у пропорції 0,1-0,2 л на 200 л води. В посушливих умовах – не менше 0,2 л/га. Без цього ефективність гербіциду також може знизитися.

Застереження: Уникати внесення гербіциду Танаїс ВГ на рослини, які перебувають у стресовому стані внаслідок посухи, різкого похолодання, захворювань або ушкодження шкідниками.

Не можна також проводити обприскування по вологих рослинах від роси чи дощу або, якщо вночі температура була нижчою від +6 С.

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Рекомендованi товари

Григри ФАО 250

0

Григри – гібрид кукурудзи із чудовими показниками врожайності, призначений для виробництва сировини ..

Вартiсть: 4 670 грн
Купити

Залишилися питання?

Залиште заявку, ми передзвонимо і запропонуємо вам пораду