Хломеквид регулятор росту

Хломеквид регулятор росту

Виробник: Нертус
Артикул: Хломеквид
Наявність: В наявності
130 грн з ПДВ
Мінімальне замовлення цього товару 20

Регулятор росту Хломеквид (Хлормекват-хлорид 750г/л)
Фасування: пластикова каністра об’ємом 20 л 
Призначення: концентрований препарат використовують для регуляції росту та розвитку зернових сільськогосподарських культур. Особливо ефективний при використанні інтенсивних технологій вирощування. Хломеквид після потрапляння до клітин блокує розмноження гормонів, які спричиняють швидке видовження рослин. Тим самим він сприяє формуванню в них міцного стебла та розгалуженої кореневої системи. 
Препарат може використовуватись на посівах злакових (ячмінь, пшениця) та дводольних культур (ріпак). У першому випадку це підвищує стійкість рослин до полягання за рахунок міцного стебла, а в другому – сприяє їх компактності за рахунок перенесення енергії росту зі стебла до кореневої системи.
Запобігання переростанню та жорсткість стебла дозволяє суттєво зменшити втрати зерна при збиранні врожаю. 
Застосування
Для обробки полів препаратом використовують наземне обприскування. Важливо дотримуватися рекомендованої фази росту рослин. Найефективніша дія Хломеквиду на зернові культури проявляється в період кущення, до появи першого вузла. У випадку більш раннього чи пізнього внесення препарату, стримуючий ефект видовження стебла стає слабшим.На посівах озимого ріпаку Хломеквид застосовують при появі у рослин 4-6 листків. 
Оптимальною температурою для внесення препарату є +12…+20°С. Невелика паморозь, спека чи тривала посуха суттєво знижують його ефективність. Також не бажано обприскувати посіви, якщо є ймовірність опадів в найближчі години. Найкраще, коли обробка Хломеквидом відбувається ,як мінімум, за 24 години до ймовірного дощу. 
Додаткова інформація
Регулятор росту рослин Хломеквид сумісний з більшістю препаратів інсектицидної та фунгіцидної груп. У той же час забороняється його використовувати в сумішах з добривами, в першу чергуз азотними. Ігнорування цієї заборони загрожує токсикацією рослин. 
Також не треба застосовувати препарат у стресовий період для рослин, пов'язаний з погіршенням погодних умов, та на пізніх посівних площах зернових культур. 

хломеквид цена
Ціна вказана за 1 літр регулятора росту Хломеквид.

Написати відгук

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший
Агроторг - Аграрний інтернет магазин 1 © 2019

Наше розміщення

м.Кропивницький (Кіровоград), Україна
проспект Інженерів 7

+38(050)783-53-52

Пн-Пт: 8:00-18:00
Сб-Вс: Выходной