Тіабен Т протруйник

Тіабен Т протруйник
В наявності

Виробник: Хімагромаркетинг

Засоби захисту рослин (агрохімія)

Тиабен Т протруйник, тіабент ЗЗР, Тиабен Т купити, тіабент ціна, Тиабен Т замовлення, курахово, донецк, Кировград, Вінниця, Луцьк, Запоріжжя, Кременчука, Полтава, Херсон

Вартiсть: 870 грн

Опис

Комбінований бінарний системний протруйник зернових колосових культур проти комплексу патогенів з рістстимулюючих властивостями кореневої системи.
Форма препарату та діюча речовина:
Текучий концентрат суспензії з вмістом тритиконазол, 80 г / л, тіабендазол, 80 г / л, мікроелементи: В 3,0 г / л, Zn 5,0 г / л.
Хімічний клас: Триазолам, бензимідазоли.
Упаковка: каністра 10 л.
Період захисної дії: Захисний ефект Тиабен Т наблюдаеться з моменту протруювання, до 20-40 днів з моменту появи сходів.
Швидкість дії: Вхідний до складу препарату тіабендазол, проявляє миттєве (в місці контакту), дія. Подальший перерозподіл діючої речовини відбувається, повільним переміщенням уздовж паростка, чим і пояснюється пролонгована робота протруйника, що дозволяє підсилити контроль зовнішньої патогенної інфекції. Тритиконазол проявляє пролонговану активність. В результаті забезпечується захист насіння з моменту обробки на весь ювенальний період розвитку.
Механізм дії: тритиконазол інгібує процес деметилювання біосинтезу стеролів і порушує вибірковість проникності клітинних мембран патогена. Завдяки поступовому пересуванню діючої речовини по рослинному організму, здійснюється пролонгаційних ефект захисту, зберігаючи персистентність (активність) на більш тривалий період. Тіабендазол порушує процес ділення клітинних ядер, перешкоджаючи протіканню репродуктивної фази патогенна. Завдяки переміщенню в зародок насіння препарат знищує Головньова інфекцію і потім пересувається до точок росту, захищаючи сходи і кореневу систему рослин від ураження ґрунтовими патогенами. Властивості і переваги:
Універсальний комбінований протруйник забезпечує широкий спектр захисту від збудників різних класів; Оптимально збалансований за концентрації активних речовин; Входять до складу Тиабен Т мікроелементи, а саме В і Zn сприяють росту і розвитку кореневої системи культур; Бор відповідає за радіальне збільшення корінців, збільшуючи провідну здатність, життєво-важливих елементів живлення, підвищуючи адсорбционную можливість. Даний елемент сприятливо впливає на вуглеводний обмін організму рослини; Цинк відповідаючи за синтез гормону росту кореневої системи - ауксину, безпосередньо несе відповідальність за процес коренеутворення; Пластичний в терміни застосування: з ранньої до глибокої осені;
Переважний при ранневесеннем протравливании; Широкий спектр захищаються культур; Препарат проявляє максимальний ефект проти групи головневих захворювань, кореневих гнилей, сапрофітних збудників, пліснявіння насіння, плямистостей; Глибоке системне проникнення тіабендазол обезрежівает патогенний інфекціогенез з роду Tilletia; Тритиконазол характеризируется повільним переміщенням по рослині як в акропетальному, так і в базіпетальном напрямку, не надаючи негативного впливу на схожість і енергію проростання насіння, зберігаючи переваги триазолов і при цьому знижуючи Ретардантний властивості; Високоефективний проти поверхневої і внутрішньої насіннєвої інфекції, захищає проростки від пліснявіння і грунтових патогенів, надає стимулюючу дію на ріст кореневої системи культури, що створює більш сприятливі умови для вегетації ярих та перезимівлі озимих зернових; Містить барвник, що забезпечує оптимальний контроль нанесення на насіннєвий матеріал.

Застосування протруйника Тіабен Т Хімагромаркетинг

Культура
Об'єкт
Норма витрати протруювача, л/т
Озима пшениця
Летюча та тверда сажки, снігова пліснява
0,4-0,5
Ярий ячмінь
Тверда, летюча, чорна (несправжня) сажки, кореневі та прикореневі гнилі, пліснявіння сходів та вегетативної маси, борошниста роса
0,4-0,5Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Залишилися питання?

Залиште заявку, ми передзвонимо і запропонуємо вам пораду