СуперБізон інсектицид

СуперБізон інсектицид
В наявності

Виробник: АЛЬФА СМАРТ АГРО

Засоби захисту рослин (агрохімія)

купити супербізон, супер бізон ЗЗР, супер бізон альфа, супер бізон диметоат, супер бізон це, замовити супер бізон, супер бізон відгуки, оформити замовлення супер бізон, супербізон

Вартiсть: 280 грн

Опис

Інсектицид СуперБізон
Фасовка: 10 л.
Призначення: Фосфорорганічний контактно-шлунковий і системний інсектицид СуперБізон від українського виробника засобів захисту рослин «Альфа Хімгруп» застосовується в сільськогосподарській галузі для захисту культурних рослин від широкого спектру комах-шкідників. Надійність і ефективність препарату була доведена рядом випробувань і досвідом застосування на різних видах культур, а також плодових деревах і кущах.
Дія: При попаданні на рослини препарат швидко всмоктується в їх організм через листя, стебла, коріння і поширюється по всьому периметру. Шкідники гинуть після того, як з'їдять сік рослин. Також за рахунок вираженого контактної дії інсектицид СуперБізон впливає і на фітофагів, які безпосередньо контактують з робочим розчином препарату. За рахунок рівномірного розподілу в організмі рослин після обробки, інсектицид захищає і їх відростають частини.
Переваги препарату:
• ефективний проти широкого спектра шкідників (гризуть, сисні комахи, кліщі);
• має системне і виражене контактну дію;
• відрізняється високою біологічною ефективністю;
• демонструє максимальний ефект на старті і забезпечує захист рослин на тривалий період від понад 30 распротсраненних і небезпечних фітофагів;
• стійкий до низьких температур і зниженої воздуховлажності;
• може застосовуватися з широким інтервалом;
• не проявляє фітотоксичності по відношенню до культурних рослин
• не викликає резистентності у комах.
Особливості застосування: Обробляти сільськогосподарські угіддя препаратом СуперБізон рекомендується при досягненні чисельності шкідників, що перевищує поріг шкодочинності. Робочий розчин для максимальної ефективності повинен повністю покривати листову поверхню рослин і не стікати з неї відразу після потрапляння.
Не слід вносити препарат при спеці, заморозках, сильному вітрі, в період посухи при інших несприятливих погодних умовах. В іншому випадку ефект від обробки може помітно знизитися.
Додаткова інформація: Інсектицид СуперБізон може використовуватися в сумішах з більшістю інших інсектицидів, а також фунгіцидів або протруйників з фунгіцидною дією. Також препарат сумісний з мінеральними добривами, крім лужних і сірковмісних. 
  Навіщо шукати щось нове, якщо є хороший, ефективний і не дорогий інсектицид СуперБізон ?!
Супер Бізон - це генерик інсектицидів Бі 58, Биммер, Діми 58, Бішка та інших. Відмінність тільки в ціні. У випадку з інсектицидом СуперБізон Ви не переплачуєте за розкручений бренд, а отримуєте потрібний ефект з мінімальною витратою на 1 га.
Діюча речовина дуже добре держиться на рослині що продовжує дію Супер Бізона в боротьбі зі шкідниками. Диметоат 400г/л.
супер бизон альфа

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Залишилися питання?

Залиште заявку, ми передзвонимо і запропонуємо вам пораду