Президент 5л

Президент 5л
В наявності
Вартiсть: 1 180 грн

Опис

Президент – сільськогосподарський засіб, призначений для комплексного захисту рослин від шкідливої дії комах листогризучого та сисного штибу. Має підвищені показники ефективності від більшості відомих у сучасній агрономії летючих та повзучих шкідників злакових рослин. Купити Президент буде не зайвим, щоб застосовувати його на площинах, що зайняті технічними культурами (озимі та ярі сорти ріпаку).

Вноситься у складі бакових сумішей, що виробляються на водній основі, методами наземного розпилення. Можливе використання у багатокомпонентних розчинах із іншими агротехнологічніми засобами, окрім тих, що мають сильну лужну реакцію. А також пропонується робити контрольне змішування у разі використання із речовинами, що експлуатуються вперше. 

Діючи сполуки у складі препарату Президент Нертус:

Лямбда-цигалотрин. Хлорацетанілід. Має механізм дії, що характерний речовинам цього класу. Контактний інсектицид, перебуваючи у внутрішніх тканинах рослини, при спробі шкідника смоктати її соки, чи гризти тверді частки рослинного організму, потрапляє до його травної системи. Звідки до нервових клітин, на які здійснює свою руйнівну дію, що призводить до паралітичного заціпеніння тварини із швидкою загибеллю. Крім токсичних властивостей характеризується наявністю репелентних якостей, завдяки чому спроможний відлякувати багатьох шкідників;

Ацетаміприд. Представник класу неонікотиноїдів через органи травної системи впливає на нервову систему комах, спричиняючи її параліч та смерть шкідника;

Імідаклоприд. Також неонікотиноїд, але розширяючи направленість дії препарату суттєво збільшує і його загальну продуктивність. 

Попри підвищені показники ефективності, засіб Президент має й численні застереження. Пов’язані вони із його застосуванням поблизу від бджолярських господарств, оскільки деякі компоненти засобу мають негативну дію на цих тварин. Є також обмеження по погодних умовах при застосуванні, можливості робіт на оброблених площах тощо. Всі ці дані є у інструкції до засобу. 

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Рекомендованi товари

Контадор Дуо інсектицид

5

Діюча речовина нового інсектициду Контадор Дуо: імідаклоприд 300г/л, лямбда-цигалотрин 100г/л. Тара..

Вартiсть: 1 300 грн
Купити
Канонір Ультра ТК

0

Канонір Ультра ТКТара: каністра 5 л.Препаративна форма: текучий концентрат.Виробник: компанія "Агрох..

Вартiсть: 1 360 грн
Купити
Канонір Дуо інсектицид

0

Канонір Дуо КСТара: флакон 1 л. каністра 5л Препаративна форма: концентрат суспензії.Виробник: компа..

Вартiсть: 1 200 грн
Купити
Оперкот Акро інсектицид

5

Двокомпонентний інсектицид Оперкот Акро складається з 300г / л імідаклоприду і 100г / л лямбда-цигал..

Вартiсть: 1 204 грн
Купити

Залишилися питання?

Залиште заявку, ми передзвонимо і запропонуємо вам пораду