Готіка інсектицид

Готіка інсектицид
В наявності
Вартiсть: 520 грн

Опис

Готіка – комплексний двокомпонентний інсектицид, призначений для захисту сільськогосподарських рослин від широкого спектру шкідливих комах гризучого та сисного типів. Постачається у вигляді водорозчинної рідини із високою концентрацією діючих компонентів. Купити Готіку буде не зайвим, якщо у вашому господарстві практикується виготовлення робочих бакових сумішей на водній основі, що вносяться у оброблювальні площини під час наземних пульверизаційних заходів. 

Діючі компоненти у складі даного ЗЗР:

Лямбда-цигалотрин, поєднання, що представляє клас хлорацетанілідів, контактний інсектицид з чудовою проникаючою спроможністю, який швидко накопичується у тканинах рослинного організму. Під час спроби комахи харчуватися твердими тканинами та соком рослини, проникає до її харчового тракту, звідки всмоктується до внутрішніх органів, та завдає шкоди нервовій системі, викликаючи параліч особини. Комаха припиняє харчування та вмирає. • Лямбда-цигалотрин окрім токсичної дії має репелентні якості, завдяки чому відлякує комах-шкідників;

Тіаметоксам, препарат класу неонікотиноїдів. Це системний інсектицид кишкової дії, механізм якої схожий з описаним вище, цей засіб також руйнує нервову систему, проникаючи через травні органи. 

Наявність у структурі Готіки одразу двох активних компонентів створює синергетичний ефект, завдяки чому препарат має широкий спектр спрямованої дії. Це робить цей препарат значно вигідним засобом у порівнянні із багатьма аналогами. 

Використовується засіб для обробки площі, що зайняті посівами різноманітних зернових колосових культур (озимі та ярі сорти). 

Препарат має деякі обмеження по погодних умовах при застосуванні, по можливості виходу на оброблені землі робочого персоналу, та по правильності приготування робочого розчину. Всі ці рекомендації зазначені у інструкції до нього, там же користувач може знайти норми розходу та решту умов по регламенту застосування.  

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Рекомендованi товари

Контадор Дуо інсектицид

5

Діюча речовина нового інсектициду Контадор Дуо: імідаклоприд 300г/л, лямбда-цигалотрин 100г/л. Тара..

Вартiсть: 1 000 грн
Купити
Оперкот Акро інсектицид

5

Двокомпонентний інсектицид Оперкот Акро складається з 300г / л імідаклоприду і 100г / л лямбда-цигал..

Вартiсть: 1 000 грн
Купити
Канонір Ультра ТК

0

Канонір Ультра ТКТара: каністра 5 л.Препаративна форма: текучий концентрат.Виробник: компанія "Агрох..

Вартiсть: 980 грн
Купити

Залишилися питання?

Залиште заявку, ми передзвонимо і запропонуємо вам пораду