Биммер інсектицид

Биммер інсектицид
В наявності

Виробник: Нертус

Засоби захисту рослин (агрохімія)

бімер, біммер Нертус, купити біммер Нертус, інсектицид біммер, інсектицид біммер ціна, біммер Нертус ціна, замовити біммер Нертус

Вартiсть: 290 грн

Опис

Інсектицид Бімер
Фасування: пластикова ємність об’ємом 1 або 10 л. 
Призначення: фосфорорганічний препарат «Бімер» (Угорщина) належить до групи інсектоакарицидів. Виготовлений на основі диметоату, він використовується в сільськогосподарському виробництві для боротьби як зі шкідливими комахами, так і кліщами. При потраплянні на них препарат викликає параліч центральної нервової системи, що закінчується загибеллю шкідників. 
Спосіб внесення: Зернові, зернобобові культури та цукровий буряк обробляють препаратом «Бімер» 1 раз в період їхньої вегетації. Для колосових рослин норми витрат становлять 1-1,5 л інсектициду на 1 га площі. Препарат розводять в 200-300 л води. Для обприскування зернобобових та буряка дозування зменшують до 0,5-1 л/га. Для досягнення максимального ефекту важливо, щоб робочий розчин рівномірно покривав поверхню рослин. Захисна дія «Бімера» триває протягом 15 днів з моменту обробки. 
Особливості препарату: 
•    Стійкий до високих температур і інтенсивного сонячного випромінювання;
•    Може використовувати в садівництві для обробки плодових дерев та виноградників;
•    Зникає з поверхні рослин через 3 дні після обробки.
Рекомендації: 
При використанні препарату «Бімер» для обробки від шкідників дерев та винограду норми витрат треба збільшити: для садів – 0,8-2 л розводять в 800-1000 л води на 1 га, для виноградників – 1,2-3 л інсектициду на 800-1000 л води. Застосовувати ручну працю в полях та садах, оброблених «Бімером», можна через 10 днів. 

биммер

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Рекомендованi товари

Димефос інсектицид

0

Димефос – комплексное средство защиты растений, инсектицид с акарицидным эффектом, сочетает в себе к..

Вартiсть: 280 грн
Купити

Залишилися питання?

Залиште заявку, ми передзвонимо і запропонуємо вам пораду