Хаммер гербіцид

Хаммер гербіцид
В наявності
Вартiсть: 2 460 грн

Опис

Гербіцид Хаммер
Фасовка: пластикова пляшка 500 грам
Призначення: Гранульований післясходовий гербіцид «Хаммер» від компанії «Альфахімгруп» - це новий продукт агрохімії, який має системну дію і призначений для використання в сільськогосподарській галузі з метою знищення більшості однорічних, а також деяких видів багаторічних дводольних бур'янів. Виявляє ефективність навіть при впливі на стійкі до 2,4-Д бур'яни. Як правило, «Хаммер» застосовується для захисту посівів ярої та озимої пшениці, а також кукурудзи.
Дія: Після внесення гербіциду діюча речовина - флорасулам - швидко вбирається всередину рослин через листову поверхню і коріння, переміщаючись до точок росту. Вже протягом перших трьох годин після контакту в чутливих до препарату бур'янів рослинах зупиняється процес ділення клітин, в результаті чого припиняється ріст. Малочутливі або переросли бур'яни уповільнюють свій подальший розвиток. Симптоми відмирання починають проявлятися через 4-7 днів, в залежності від виду бур'янів. Повністю вони гинуть через 14-28 днів після обробки поля гербіцидом.
Переваги препарату:
• Широкий діапазон застосування - фаза 7 листя на посівах кукурудзи та від 2-3-х листків до появи прапорцевого листка на пшеницю й ячмінь;
• Швидко розпадається в грунті, тому не має обмежень при сівозміні;
• Придатний до застосування восени;
• За рахунок високої селективності гербіциду відсутня фітотоксичність;
• Сумісний в розчинах з добривами і засобами захисту рослин;
• Захищає посіви сільськогосподарських культур від моменту їх обробки до появи нових сходів бур'янів;
• Низькі норми витрати і зручна упаковка.
Особливості застосування:  Температурний діапазон для обробки: від +5 до +25 ° С. Застосовувати препарат потрібно разом з поверхнево-активними речовинами, для досягнення максимального ефекту необхідно наносити робочий оаствора рівномірно на листову поверхню рослин.
Не можна застосовувати «Хаммер» відразу після дощу, під час роси або туману, коли рослини мокрі, або приблизно за три години до випадання опадів. Також гербіцид не слід використовувати на посівах, які перебувають в стресовому стані через посуху, надмірно вологого грунту, або пошкодження шкідниками і хворобами.
Додаткова інформація: Дія гербіциду «Хаммер» не поширюється на злакові бур'яни.

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Залишилися питання?

Залиште заявку, ми передзвонимо і запропонуємо вам пораду