Фрегат фунгіцид

Фрегат фунгіцид

Виробник: Хімагромаркетинг
Артикул: Фрегат
Наявність: В наявності
419 грн з ПДВ
Мінімальне замовлення цього товару 5

Системний двокомпонентний препарат для ефективного захисту винограду від мілдью, картоплі і томатів від фітофторозу, огірків і цибулі від пероноспорозу. Форма препарату та діюча речовина: Концентрат суспензії з вмістом Цимоксаніл, 125 г / л і диметоморф, 180 г / л (Танос, Дюпон 1/2 + Кабрио Дуо, Басф 2,5)
Хімічний клас: Алкілпроізводние сечовини і похідні коричної кислоти. Упаковка: Каністри по 5 л. Період захисної дії: 8-12 діб.
Механізм дії: Цимоксаніл проникаючи в листя, пригнічує синтез РНК в клітинах патогена, здатний блокувати ріст міцелію і споруляцию, а завдяки своїм трансламінарну властивостям контролює збудників хвороб і з нижньої сторони листа.
Диметоморф проникає в рослинну тканину і розподіляється в ньому акропетально, забезпечуючи надійний захист частин рослини, не порушених обприскуванням. Диметоморф - інгібує утворення грибний клітинної стінки, тому стінки розриваються власним осмотичним тиском.
Властивості і переваги: бінарний препарат з трансламінарну і акропетально механізмом дії; починає проникати в лист через 10 хвилин після обробки; швидко перерозподіляється всередині рослини, що дає можливість компенсувати неповноту покриття листової поверхні; опади, що випадають через 1-2 години після обробки, уже не знижують ефективності фунгіциду; гарантує успіх у боротьбі з мілдью навіть у разі розпочатого, але не з'явився зовнішнього захворювання (протягом 2-3 діб після зараження); має тривалим залишковим захисним і лікувальним дією; володіє специфічною активністю проти мілдью винограду і фітофторозу картоплі і томатів.

Реєстрація фунгіциду Фрегат

Культура

Картинка з сайта agrotorg.in.ua

Об'єкт

Мілдью

Норма витрати фунгіцида Фрегат, л/га

1,2

Норма витрат робочої рідини, л/га

800-1500

Написати відгук

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший
Агроторг - Аграрний інтернет магазин 1 © 2019

Наше розміщення

м.Кропивницький (Кіровоград), Україна
проспект Інженерів 7

+38(050)783-53-52

Пн-Пт: 8:00-18:00
Сб-Вс: Выходной