Фітолікар фунгіцид

Фітолікар фунгіцид
В наявності

Виробник: Хімагромаркетинг

Засоби захисту рослин (агрохімія)

фітолекарь фунгіцид, фітолікарь ЗЗР, фітолекарь флутриафол, генерик імпакт, замовлення фітолекарь фунгіцид, фітолікар купити, фітолікар кіровоград, застосування фітолекарь фунгіцид, фітолекарь відгуки, фунгіцид фітолекарь імпакт, флутриафол, флуафол фіто

Вартiсть: 560 грн

Опис

Високоефективний фунгіцид системної дії для захисту зернових, цукрових буряків, виноградників, плодових культур проти комплексу найбільш шкідливих захворювань, таких як борошниста роса, оїдіум, іржа, гнилі, септоріоз та ін.
Форма препарату та діюча речовина: Концентрат суспензії з вмістом флутріафол, 250 г / л.
Фунгіциди аналоги (генерики, дженерики, оригінал): Імпакт 25, Флуафол, Інплант
Хімічний клас: Триазолам. Упаковка: Каністри по 5 л. Період захисної дії: 12-20 діб.
Механізм дії Фітолекаря: Системний фунгіцид захисної та куратівного (лікувального) дії, інгібує процес деметилювання біосинтезу стеролів і порушує вибірковість проникнення клітинних мембран патогена, що призводить до його загибелі і забезпечує швидкий ефект. Відмінною особливістю флутріафол, є його здатність швидко проникати в рослину і пересуватися по тканинах. Завдяки високій мобільності флутриафол швидко переміщається до місця локалізації інфекції, викорінюючи захворювання і забезпечуючи тривалий захист культури.
Властивості і переваги: Застосовується на різних культурах: пшениці, ячмені, цукрових буряках, плодових культурах і винограді;
Фітолекарь забезпечує відмінний контроль більшості грибкових захворювань в найрізноманітніших кліматичних умовах; Швидке куратівное дію завдяки високій швидкості проникнення до місця локалізації інфекції; Тривала профілактична дія; Висока ефективність дії проти комплексу найбільш шкідливих захворювань; Не проявляє фітотоксичність; Ідеальний компонент для бакових сумішей.

Реєстрація по внесенню фунгіцида Фітолікар на озиму пшеницю та інші культури:

КультураОбєктНорми витрати фунгіцида Фітолікар, л/га

Борошниста роса, бура, стеблова та жовта іржа, септоріоз, ринхоспоріоз, гельмінтоспоріоз, фузаріоз колосу
0,3-0,5

Церкоспороз, борошниста роса, іржа, фомоз
0,25-0,5

Оїдіум, сіра гниль
0,1

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Залишилися питання?

Залиште заявку, ми передзвонимо і запропонуємо вам пораду