Азоксин АХТ

Азоксин АХТ
В наявності
Вартiсть: 550 грн

Опис

Азоксин КС

Тара: каністра 5 л. Препаративна форма: концентрат суспензії.

Виробник: компанія "Агрохімічні технології".

Опис: Системний фунгіцид тривалої дії, призначений для одноразової обробки широкого спектру культур протягом періоду вегетації. Захищає їх від низки найбільш притаманних хвороб, маючи не тільки профілактичні, а й лікувальні та викорінювальні властивості.

Зареєстрований в Україні для застосування на посівах озимої пшениці та соняшника, однак у світовій практиці аналогічні за складом препарати широко впроваджуються для обробки сої, кукурудзи, ріпаку, гороху, ячменю та цукрового буряка.

Склад та механізм дії: Препарат Азоксин КС має в своєму складі один активно діючий компонент – азоксистробін (250 г/л). Він розподіляється трансламінарно, забезпечуючи фунгіцидний захист як зовнішньої, так і внутрішньої сторін листків.

Азоксистробін також відзначається високою швидкістю дії, яка дозволяє блокувати розвиток спор патогенів вже через 1 годину після обробки. Компонент також здатен знищувати міцелій патогена всередині листка.

Характерні ознаки:

• Має лікувально-профілактичну дію проти різних видів грибів, у тому числі стійких до фунгіцидів на основі феніламідів та бензимедазолів;

• Особливо високоефективний на ранніх фазах розвитку грибкових інфекцій;

• Відсутні часові обмеження по внесенню;

• Забезпечує період захисної дії протягом 7-14 днів, залежно від  культури, ступеня зараження та погодних умов;

• Не фітотоксичний і не викликає резистентності;

• Стимулює пролонгацію процесу фотосинтезу, за рахунок чого вегетаційний період рослин триває довше;

• Сприяє підвищенню стійкості рослин до стресових чинників;

• Підходить для приготування бакових сумішей з іншими засобами захисту рослин.

Умови застосування: Фунгіцид Азоксин КС рекомендується застосовувати профілактично або відразу після появи перших ознак ураження рослин хворобами. Обприскування дозволяється в будь-який момент вегетаційного періоду.  Найкраще проводити його вранці або ввечері, коли температура повітря перебуває в діапазоні від +10С до +25С, швидкість вітру не перевищує 3 м/с, а показник вологості повітря не є меншим за 40% (оптимальний показник – вище 60%).

Для розширення спектру та пролонгації захисної дії препарат можна змішувати з фунгіцидами триазольної групи. Додавання до робочого розчину ПАВ сприятиме покращенню ефективності обробки.

Норма витрат препарату залежатиме від біомаси культури, яка потребує захисту. Середньорекомендована доза – 0,4-0,8 л/га. Для обробки 1 га площі посівів потрібно приготувати 200-300 л робочого розчину.

Додаткова інформація: Фунгіцид Азоксин КС не варто застосовувати на посівах, які знаходяться в стресовому стані, а також при високій сонячній активності або відразу після випадання опадів.

КультураНорма витрати препарату, л/га


0.6-0.8


0.6-1.0

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Рекомендованi товари

Халлер фунгіцид

0

Хеллер – фунгіцид, який використовується для захисту злакових рослин, кукурудзи, бобових та олійних ..

Вартiсть: 600 грн
Купити

Залишилися питання?

Залиште заявку, ми передзвонимо і запропонуємо вам пораду