Амікон фунгіцид

Амікон фунгіцид
В наявності
Вартiсть: 860 грн

Опис

Двокомпонентний фунгіцид Амікон - це новий продукт з нестандартною препаративною формою, який характеризується тривалою профілактичною та лікувальною дією й яскраво вираженим фізіологічним ефектом. Призначений для інтенсивного захисту посівів соняшника й не тільки вирішує польову проблему з поширеними захворюваннями, а й сприяє тому, щоб вирощування культури стало ще більш рентабельним.

Склад і дія Амікону на хвороби соняшнику

В основі фунгіциду лежать такі активні компоненти як піраклостробін (125 г/л) та міклобутаніл (125 г/л). Препаративна форма, яка містить і воду, й олію, дозволяє їм  легко розчинятися навіть у жорсткій воді та більш якісно приникати в листя соняшника, гарантуючи швидку подвійну дію на захворювання. 

Піраклостробін викликає загибель спор та міцелію гриба й в цілому позитивно впливає на різні фізіологічні процеси в організмі рослин. Міклобутаніл порушує процес поділу клітин патогенів, що згодом призводить до повної їхньої загибелі.

Переваги препарату

  • Забезпечує тривалу профілактичну, лікувальну та захисну дію (до 4-х тижнів);
  • Володіє “стоп-ефектом” - миттєво зупиняє поширення хвороби;
  • Має підвищену персистентність як у нормальних умовах, так і за мінливої або екстремальної погоди;
  • Гарантує 5-рівневий захист соняшника від широкого спектру захворювань - має контактну, системну й мезосистемну дії, поширюється трансламінарно й активний у газовій фазі;
  • Не викликає резистентності у збудників захворювань;
  • Має яскраво виражений лікувальний та фізіологічний ефект;
  • Інноваційна формуляція забезпечує якісніше розтікання й кращу фіксацію робочого розчину на поверхні листя та швидше проникнення в організм культури;
  • Стійкий до змивання - дощ через години після обприскування не впливає на ефективність фунгіцидної дії;
  • Швидка та ефективна дія допомагає зберегти потенціал врожайності.

Рекомендації до внесення

Фунгіцид Амікон вимагає дворазового внесення протягом періоду вегетації соняшника. Перша обробка проводиться профілактично або відразу після появи на посівах перших ознак захворювання. Друга рекомендується через 3-4 тижні. Однак при внесенні препарату важливо, щоб це відбулося до того, як хвороби завдадуть критичних пошкоджень рослинам. 


Оптимальна температура для обприскування складає +15…+25°С. Разом з фунгіцидом Амікон можливе використання прилипача, що ще більше покращить змочування листя та посилить ефект.

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

З цим товаром купують також

Гумат Калію ЛФ 20

5

Стимулятор росту Нumate LF 20 (гумат калію з леонардиту (вміст не менше 20% !)Тара: каністра 10 л.Оп..

Вартiсть: 195 грн
Купити

Залишилися питання?

Залиште заявку, ми передзвонимо і запропонуємо вам пораду