Акорд фунгіцид

Акорд фунгіцид
В наявності

Виробник: Нертус

Засоби захисту рослин (агрохімія)

акорд Нертус, акорд фунгіцид, купити акорд Нертус, купити акорд фунгіцид, акорд ціна, акорд Нертус ціна, акорд Нертус ціна, купити акорд Нертус, акорд фунгіцид

Вартiсть: 220 грн

Опис

Фунгіцид Аккорд гідрокис міді 150г / л + сірка 300г / л
Тара: каністра 5 л
Призначення: Високоефективний контактний препарат профілактичної та захисної дії використовують проти збудників широкого спектру захворювань в яблунь та на виноградниках в період їхньої вегетації. 
Дія: На поверхні оброблених препаратом рослин з’являється захисний шар, який заважає розвитку патогенів. Діючі компоненти Аккорду – гідроксид міді та сірка, порушують в клітинах збудника хвороб процеси метаболізму, що призводить до його поступової загибелі. 
Застосування: Обприскування рослин робочим розчином препарату проводять в період вегетації з профілактичною ціллю або при появі перших ознак захворювань. При цьому необхідно забезпечити рівномірне покриття розчином пагонів, листя і плодів. Щоб запобігти повторному ураженню та захистити нове листя й бруньки, обприскування треба провести кілька разів. При контакті грибкових спор з іонами міді, ріст спор миттєво припиняється.
Максимальна ефективність препарату Аккорд у боротьбі з патогенами досягається  шляхом його застосування в комплексі з системними фунгіцидами.
Яблуні обробляють під час цвітіння дерев та після його завершення. Перша обробка буде доцільною у фазу формування бутонів. Наступні необхідно проводити, дотримуючись інтервалу 10-12 днів. Однак якщо навколишні умови сприяють розповсюдженню захворювань, цей проміжок часу можна скоротити до 7-8 днів.
На виноградниках Аккорд застосовують до початку цвітіння або після нього. Першу обробку варто провести при середньодобовій температурі не вище +10 °С та довжині молодих пагонів від 10-15 см. Наступні обробки мають проводитися з інтервалом 10-15 днів.
Дощ після внесення препарату може знизити ефективність його впливу на патогени. Тому у випадку рясних опадів рекомендується для відновлення захисного шару провести повторне обприскування з мінімальним дозуванням. 
Механічна праця на обробленій препаратом території дозволяється через 3 дні, а ручна – через 7 днів. 
Додаткова інформація: Аккорд(Акорд) сумісний з більшістю пестицидів, які застосовуються на виноградниках та садах, окрім препаратів, що містять фосетил алюмінію, тирам та сірку, й тих, що утворюють кислотну реакцію. 
Застосовувати препарат не рекомендується при температурі вище +25 °С. У випадку пропущення оптимальних термінів обробки й появи візуальних ознак ураження рослин, необхідно провести обробку в комплексі з фунгіцидом системної дії.

Ціна вказана за 1л фунгіциду Акорд.


Регламент застосування фунгіциду Аккорд

КультураШкідливий об'єктНорми витрати фунгіциду Аккорд, л/гаМаксимальна кратність обробок за сезон, шт
Картинка з сайта agrotorg.in.ua
Мільдью, оїдіум, кліщі4,0-7,03
Картинка з сайта agrotorg.in.ua
Парша. борошниста роса, кліщі5,0-7,04


Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Рекомендованi товари

Сігнум фунгіцид

0

Саме із хворобами пов’язані найбільші втратиу врожайності та якості самого врожаю. Тим більше, стабі..

Вартiсть: 2 812 грн
Купити

Залишилися питання?

Залиште заявку, ми передзвонимо і запропонуємо вам пораду