СИ Амбадор (ФАО 230)

СИ Амбадор (ФАО 230)
В наявності

Виробник: Syngenta

Кукурудза

Вартiсть: 4 440 грн

Опис

СИ Амбадор – гібрид кукурудзи зернового призначення, належить до середньоранньої групи стиглості (індекс ФАО 230). Розробка селекційного бренду SYNGENTA, потужний та високоврожайний гібрид із підвищеними показниками стабільності. 

Купити СИ Амбадор варто тим господарствам зернового комплексу України, оброблювані площі яких знаходяться у територіально-кліматичних зонах степу, лісостепу та Полісся. Гібрид добре переносить загальний дефіцит зволоження, не втрачаючи при цьому врожайності. Практикується експлуатація даного гібриду навіть у причорноморських та приазовських степах, де окрім низького рівня зволоження характерна наявність високої сонячної активності та довгі спекотні періоди впродовж вегетації. 

СИ Амбадор має високу енергію початкового зростання, добрі холодостійкі властивості на ранніх стадіях життєдіяльності. Стійкий до кореневого та стеблового вилягання. Чудово протистоїть збудникам основних захворювань, притаманних кукурудзі. Таким як сажкові хвороби, гнилі (кореневі та стеблові) тощо. 

Гібрид відносять до складу високотехнологічних, для нього характерна оптимальна висота кріплення качана, що суттєво спрощує збиральні операції та решту агрономічних заходів, зменшує втрати тощо. Що у купі з підвищеною схильністю до віддачи вологи на етапі дозрівання робить його високорентабельним для більшості господарств. 

Початок посівної кампанії рекомендований за температури +8ºС …+10ºС. При висіві необхідно дотримуватися вимог, завдяки яким буде забезпечена густина стояння перед збиранням:

Зони з достатнім зволоженням 65 – 75 тис од/Га;

Зони з нестійким зволоженням 55 – 65 тис од/Га;

Зони з недостатнім зволоженням 40 – 50 тис од/Га.

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Рекомендованi товари

Легенда гербіцид

0

Новий гербіцид системної дії Легенда - це ефективний комбінований засіб проти широкого спектру однор..

Вартiсть: 570 грн
Купити
Майстер Пауер 5л

0

Діюча речовина: форамсульфурон, 31,5 г/л + йодосульфурон, 1,0 г/л + тієнкарбазон-метил, 10 г/л + цип..

Вартiсть: 1 582 грн
Купити
Клінч Форте гербіцид

5

Гербіцид Клінч Форте Фасовка: флакон 0,5 кг і 2 л ПАР Бустер Призначення: Двокомпонентний сист..

Вартiсть: 2 297 грн
Купити

Залишилися питання?

Залиште заявку, ми передзвонимо і запропонуємо вам пораду