СуперБізон інсектицид

СуперБізон інсектицид

Виробник: АЛЬФА ХІМГРУП / ALFA SEEDS/ АЛЬФА СМАРТ АГРО
Артикул: СуперБизон
Наявність: В наявності
230 грн з ПДВ
Мінімальне замовлення цього товару 10

Інсектицид СуперБізон
Фасовка: 10 л.
Призначення: Фосфорорганічний контактно-шлунковий і системний інсектицид СуперБізон від українського виробника засобів захисту рослин «Альфа Хімгруп» застосовується в сільськогосподарській галузі для захисту культурних рослин від широкого спектру комах-шкідників. Надійність і ефективність препарату була доведена рядом випробувань і досвідом застосування на різних видах культур, а також плодових деревах і кущах.
Дія: При попаданні на рослини препарат швидко всмоктується в їх організм через листя, стебла, коріння і поширюється по всьому периметру. Шкідники гинуть після того, як з'їдять сік рослин. Також за рахунок вираженого контактної дії інсектицид СуперБізон впливає і на фітофагів, які безпосередньо контактують з робочим розчином препарату. За рахунок рівномірного розподілу в організмі рослин після обробки, інсектицид захищає і їх відростають частини.
Переваги препарату:
• ефективний проти широкого спектра шкідників (гризуть, сисні комахи, кліщі);
• має системне і виражене контактну дію;
• відрізняється високою біологічною ефективністю;
• демонструє максимальний ефект на старті і забезпечує захист рослин на тривалий період від понад 30 распротсраненних і небезпечних фітофагів;
• стійкий до низьких температур і зниженої воздуховлажності;
• може застосовуватися з широким інтервалом;
• не проявляє фітотоксичності по відношенню до культурних рослин
• не викликає резистентності у комах.
Особливості застосування: Обробляти сільськогосподарські угіддя препаратом СуперБізон рекомендується при досягненні чисельності шкідників, що перевищує поріг шкодочинності. Робочий розчин для максимальної ефективності повинен повністю покривати листову поверхню рослин і не стікати з неї відразу після потрапляння.
Не слід вносити препарат при спеці, заморозках, сильному вітрі, в період посухи при інших несприятливих погодних умовах. В іншому випадку ефект від обробки може помітно знизитися.
Додаткова інформація: Інсектицид СуперБізон може використовуватися в сумішах з більшістю інших інсектицидів, а також фунгіцидів або протруйників з фунгіцидною дією. Також препарат сумісний з мінеральними добривами, крім лужних і сірковмісних. 
  Навіщо шукати щось нове, якщо є хороший, ефективний і не дорогий інсектицид СуперБізон ?!
Супер Бізон - це генерик інсектицидів Бі 58, Биммер, Діми 58, Бішка та інших. Відмінність тільки в ціні. У випадку з інсектицидом СуперБізон Ви не переплачуєте за розкручений бренд, а отримуєте потрібний ефект з мінімальною витратою на 1 га.
Діюча речовина дуже добре держиться на рослині що продовжує дію Супер Бізона в боротьбі зі шкідниками. Диметоат 400г/л.
супер бизон альфа

Написати відгук

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший
Агроторг - Аграрний інтернет магазин 1 © 2019

Наше розміщення

м.Кропивницький (Кіровоград), Україна
проспект Інженерів 7

+38(050)783-53-52

Пн-Пт: 8:00-18:00
Сб-Вс: Выходной