Фульвігрін БОР 20л

Фульвігрін БОР 20л
В наявності
Вартiсть: 480 грн

Опис

Фульвігрін Бор – засіб корекції живлення рослин, збагачений поєднаннями бору, має додаткову функцію, що полягає у стимулюванні росту. Постачається у вигляді водної суспензії, яку додають  бакові водні суміші для обробки рослин засобами розпилення. У деяких випадках може вноситися під час фертигації. 

Норма витрати на технічні культури: 0,5-1,5л/га

Галуззю використання у рослинництві, де може застосовуватися даний продукт, є вирощування зернових, овочевих, технічних, садових культур, виноградників та ягідних кущів. Якщо сферою роботи вашого господарства є вищезазначені напрямки сільського господарства, то вашим рослинам конче потрібне додаткове підживлення бором, то варто купити Фульвігрін Бор

Окрім бору у складі даного добрива є також фульвові кислоти – речовини, що є природнім стимулятором зростання для агрокультур. Саме завдяки ним і відбувається швидке збільшення зеленої маси рослини. Бор у основному представлений у вигляді поєднання – боретаноламіну, сполуки, у якій цей поживний елемент міститься у легкому для поглинання рослиною вигляді. 

Перевагами даного добрива можна вважати:

Ефективну стимуляцію функції зростання саме на тих вегетаційних етапах, коли воно необхідне;

Запобігання дефіциту бору у рослин, та недоліків у їхньому розвитку, які можливі при його дефіциті;

Не дозволяє появленню проблем, що призводять до неякісного цвітіння, та сприяє більш якісним зав’язям у відповідний період;

Завдяки наявності природніх стимуляторів поліпшує поглинання поживних речовин з ґрунту.

Засоби більш доречного внесення та кількість необхідних обробок можуть суттєво відрізнятися у різних культур. Тому нагадуємо споживачеві про необхідність ретельного вивчення інструкції до засобу перед її першим використанням. Там же ви зможете знайти рекомендації щодо розходу речовини при приготуванні бакових сумішей та іншу інформацію. 

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Рекомендованi товари

БОФОС

0

БОФОС - універсальне, багатокомпонентне комплексне добриво широкого спектру дії. Містить підвищену к..

Вартiсть: 250 грн
Купити
Гуміфілд ВР18

5

Регулятор росту Гуміфілд ВР-18Тара: каністра 20 л.Виробник: компанія Humintech GmbH.Опис: Регулятор ..

Вартiсть: 395 грн
Купити

Залишилися питання?

Залиште заявку, ми передзвонимо і запропонуємо вам пораду