Сулам гербіцид

Сулам гербіцид
В наличии
Вартiсть: 421 грн

Опис

Гербіцид Сулам
Фасовка: пластикова каністра 5 л.
Призначення: Системний гербіцид Сулам від української компанії «Агросфера» застосовується в сільськогосподарській галузі для знищення однорічних та частково багаторічних дводольних бур'янів на посівах зернових колосових культур, переважно кукурудзи, пшениці та ячменю. У світі препарат також інтенсивно використовується на посівах проса і сорго.
Дія: Завдяки рухомий ефірній формі, препарат після внесення швидко поглинається наземною частиною рослин, корінням і відростками і поширюється по всьому організму, порушуючи процес росту клітин. Перші видимі симптоми в'янення бур'янів проявляються вже через 1-3-х днів після обробки. Повністю бур'яни знищуються під дією гербіциду протягом двох-трьох тижнів.
Найбільш чутливі до препарату бур'яни: абутилон Теофраста, амброзія полинолиста, волошка синя, гірчиця польова, грицики, Кардара, лобода біла, дикий мак, падалиця ріпаку, дика редька, падалиця соняшнику, яруткуполевой, щириця.
Середньочутливі: березка польова, осот жовтий, осот рожевий.
Переваги препарату:
• Сулам відрізняється високою ефективністю за рахунок синергетичного дії 2-х діючих компонентів (етилгексиловий ефір і флорасулам);
• Для гербіциду характерний широкий період можливого застосування на зернових культурах;
• Препарат дуже швидко діє на організм рослин;
• Сулам має високу ефективність протівустойчівих бур'янів (підмаренник, осот, ромашка).
• Діючі речовини гербіциду швидко розкладаються в грунті, не залишаючи після себе шкідливих наслідків;
• Гербіцид не має ограніченійв сівозміні при дотриманні регламенту застосування;
• Малотоксичен (II клас небезпеки).
Особливості застосування: При внесенні препарату оптимальна температура повітря повинна бути від +8 до +25 ° С. Обприскування потрібно проводити при швидкості вітру не більше 3-4 м / с. Від використання Сулама краще утриматися в період після заморозків або їх очікування протягом найближчої ночі після запланованої обробки.
Додаткова інформація: Гербіцид Сулам можна використовувати спільно з фунгіцидами, інсектицидами, іншими гербіцидами, спрямованими на боротьбу з дводольними бур'янами, рідкими азотними добривами і регуляторами росту рослин. Також препарат сумісний з грамініцидами на основі ізопротурон і хлору.

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Залишилися питання?

Залиште заявку, ми передзвонимо і запропонуємо вам пораду