compare_arrows0
На складі
Стіракс протруйник
Стіракс протруйник
  • favorite_border
  • compare_arrows

Стіракс протруйник


star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
0 відгуків
245 грн
Хімагромаркетинг
chat
remove_circle_outlineadd_circle_outline
Мінімальна кількість для замовлення цього товару: 5.

Бінарний системно-контактний універсальний фунгіцидний протруйник для захисту насіння зернових культур від широкого спектру збудників грибкових захворювань. Форма препарату та діюча речовина: Водно-суспензійний концентрат із вмістом Карбоксин, 170 г / л і тирам, 170 г / л (Вітавакс)
Хімічний клас: аніліди і дитіокарбамати. Упаковка: Каністри по 10 л. Період захисної дії: Від 6 до 8 тижнів.
Механізм дії: стираксу пригнічує розвиток фітопатогенів які знаходяться як на поверхні насіння, так і всередині. Завдяки пересуванню до точок росту, препарат захищає сходи і кореневу систему рослин від зараження грунтовими патогенами. Системне діюча речовина карбоксин відзначається високими фунгіцидними властивостями по відношенню до збудників головневих хвороб рослин, завдяки активній блокуванні ферментативного комплексу мітохондрій клітин фітопатогенних грибних організмів. Контактна діюча речовина тирам має високу ефективність в обмеженні розвитку збудників пліснявіння і загнивання сходів, кореневих і стеблових гнилей.
Властивості і переваги: Завдяки комбінованій дії захищає насіння, проростки та рослини від широкого спектру хвороб, які зберігаються всередині насіння, на насінні і в грунті; Контролює гельмінтоспоріозно і фузаріозну кореневі гнилі, пліснява насіння; Підвищує енергію проростання і схожість насіння; Стимулює проростання насіння і ріст сходів на ранніх етапах розвитку; Забезпечує покращене формування стебла і здоровий розвиток коренів; Містить ефективний прилипач і яскравий барвник.

Реєстрація протруйника Стиракс

Культура

Об'єкт

Норма витрати протруйника Стиракс, л/т

Норма витрат робочої рідини, л/т

Картинка з сайта agrotorg.in.uaозима та яра

летюча та тверда сажки, кореневі та прикореневі гнилі, пліснявіння насіння, септоріоз
3,0
10
Озимий та ярий ячмінь
Летюча та тверда сажки, комплекс збудників кореневих гнилей, гельмінтоспоріоз, сітчаста плямистість, септоріоз, пліснявіння насіння
3,0
10
Горох
Фузаріоз, антракноз
2,0-2,5
5
  • mode_editНаписати відгук
    account_circle
    mode_edit Увага: HTML не підтримується!