Кукуруза Сплав Маїс

Кукуруза Сплав Маїс

Виробник: Маїс
Артикул: splav
Наявність: В наявності
1.150 грн з ПДВ

Сплав МС 290 – простий модифікований гібрид кукурудзи з ФАО 290, який підходить для вирощування на зерно в усіх природних зонах України, проте найкраще свій потенціал здатен розкривати в зоні лісостепу та Полісся. Відноситься до середньоранньої групи.

Постачальник: компанія "МАЇС" – провідний український розробник селекційних форм та гібридів кукурудзи.

Характеристика: При ранньому посіві гібрид Сплав МС 290 демонструє середню стартову швидкість розвитку сходів. На момент збирання врожаю висота дорослих рослин кукурудзи складає біля 220 см. Період активної вегетації триває 109-119 днів, при цьому качан має циліндричну форму, але ближче до конусоподібної, утворюється на висоті 90 см від початку стебла та має 14-16 рядів зерен. Насіння кукурудзи має зубоподібну форму та жовте забарвлення. Після фізіологічного дозрівання воно здатне втрачати вологу та висихати з високою інтенсивністю. Гібрид відзначається високою схильністю до утворення двох качанів.

Для кукурудзи Сплав МС 290 характерна максимально висока стійкість рослин до полягання на різних етапах вегетації та ураження пухирчастою сажкою. Крім того, гібрид має високий рівень стійкості до кукурудзяного метелика, короткотривалих знижень температури, спеки та посухи. Водночас показник стійкості до летючої сажки знаходиться на вище середньому рівні. Культивація гібриду Сплав МС 290 не обмежує виробника в застосуванні гербіцидів групи сульфонілсечовини. 

Гібрид може вирощуватися на зерно, але не підходить для заготівлі силосу. Заявлена селекціонерами потенційна урожайність за сприятливих умов складає 140 ц/га (лісостеп). В степовій зоні продуктивність Сплав МС 290 різко зменшується – до 76-90 ц/га.

Рекомендована густота стояння рослин гібриду на 1 га для отримання високих врожаїв складає 60-70 тисяч одиниць для лісостепу, 35-40 тис./га та 45-50 тис./га для південної та північної степової зони відповідно, 70-80 тис./га для Полісся.

Застереження: При несприятливих умовах вирощування кукурудзи гібриду Сплав МС 290 його потенційна врожайність знижується до 30-31 ц/га в зоні степу, до 45 ц/га в лісостепу та до 52 ц/га на Поліссі.


Написати відгук

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший
Агроторг - Аграрний інтернет магазин 1 © 2019

Наше розміщення

м.Кропивницький (Кіровоград), Україна
проспект Інженерів 7

+38(050)783-53-52

Пн-Пт: 8:00-18:00
Сб-Вс: Выходной