Спікер Нертус 5л

Спікер Нертус 5л
В наявності
Вартiсть: 345 грн

Опис

Спікер від Нертус- двокомпонентний інсектицид кишково-контакний дії, застосовуваний в аграрній галузі для боротьби з комахами-шкідниками. Даний агрохімікатів поставляється у вигляді концентрату емульсії, і показаний для боротьби з комахами гризе і смокче типів.

Високий рівень початкової ефективності в поєднанні з тривалим протекційної дією (до 16 діб) став можливим завдяки використанню при виготовленні даного інсектициду діючих речовин, що належать до різних хімічних класів. це:

  • Диметоат. Фосфорорганічний хімікат, що уповільнює дію ферменту ацетилхолін естерази в клітинах нервової системи у комах;
  • Бета-циперметрин, піретроїдними компонент, що сприяє прискореному і надмірного виділення ацетилхоліну в клітинах нервової системи комахи.

Дія даних компонентів, чинить деструктивний вплив на роботу нервової системи, приводячи до паралічу тварин. При цьому внаслідок подвійного ефекту від застосування цих інгредієнтів виявляється неможливим прояв здатності до резистентної реакції у шкідників.

Застосування:

  • Пшениця (Шкідлива черепашка, трипси, п'явиці, злакові попелиці, злакові цикадки) - 0,15 - 0,5 л / га
  • Ячмінь (п'явиці, злакові попелиці, трипси) - 0,15 - 0,2 л / га

Інсектицид Спікер рекомендований до застосування не більше одного разу протягом аграрного сезону. Є певні обмеження щодо виконання обслуговуючим персоналом робіт на оброблених даними хімікатом площах (див. Інструкцію). Вводиться в вигляді робочого водного розчину з певною концентрацією (залежить від сорту культури, також зазначено в інструкції до препарату).

Контактний принцип дії даного засобу зумовив високий рівень початкової активності і зумовив можливе зниження, або навіть нейтралізацію ефекту від його внесення в результаті можливих опадів, які пройшли над обробленими площами протягом 4 годин після його розпилення. Тому обприскування рекомендовані в суху, нежарким погоду (температура в межах + 12ºC ... +22 ºC) при малій швидкості вітру (2 - 3 м / с). Зазвичай обробки такого типу проводяться в господарствах у вечірній і ранковий час.

Важливою властивістю даного препарату є його сумісність з більшістю застосовуваних в аграрному секторі хімікатів фунгіцидної і инсектицидного дії. Винятком в цьому сенсі є тільки ті кошти, які включають в себе сильнодіючі луги.


Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Рекомендованi товари

Добриво Аміно Х

0

Склад Аміно Ікс (Х):L – амінокислоти – 250 г/лФітогормони (ауксини, гібереліни, цитокініни) – 10 г/л..

Вартiсть: 310 грн
Купити
Гумат Калію ЛФ 20

5

Стимулятор росту Нumate LF 20 (гумат калію з леонардиту (вміст не менше 20% !)Тара: каністра 10 л.Оп..

Вартiсть: 195 грн
Купити

Залишилися питання?

Залиште заявку, ми передзвонимо і запропонуємо вам пораду