Снукер 10л

Снукер 10л
В наявності
Вартiсть: 1 100 грн

Опис

СНУКЕР – засіб захисту сільськогосподарських рослин, фунгіцид комплексного типу, системної дії. Препаративна форма даної речовини – концентрована суспензія, що призначається для виготовлення бакових сумішей на водній основі. Купити СНУКЕР варто тим агрогосподарствам, що прагнуть забезпечити вирощуваній продукції комплексний захист від ураження грибковими організмами-шкідниками з пролонгованою дією та довгим профілактичним ефектом. 

Базовий компонент цього засобу – метконазол 60г/л, представник класу триазолів, продуктивне поєднання, механізм дії якого полягає у спроможності суттєво інгібувати механізм утворення ергостерину у грибковій структурі, що завдає шкоди процесу утворення мембран у клітинах, та впродовж нетривкого часу призводить до загибелі гриба. 

Перевагами даного препарату є:

Підвищені акроперальні властивості діючого інгредієнту, що дозволяє йому швидко проникати та розповсюджуватися тканинами рослин;

Широкий спектр спрямованості, завдяки чому вдається контролювати більшість головних хвороб;

Швидка дія, майже негайно після внесення;

Поєднання лікувального ефекту з профілактичною дією;

Наявність регулюючих темпи зростання властивостей. Завдяки чому суттєво зменшується ймовірність вилягання при внесенні навесні, в той же час при осінньому внесенні якнайкраще вдається підготувати рослину до зимівлі;

Відсутність впливу на сівозміни на обробленому ґрунті.

Препарат має деякі обмеження щодо можливості застосування біля відкритих водоймищ тощо. Більш повна інформація стосовно регламенту застосування та решти важливих питань вказана у інструкції до засобу, про необхідність вивчення якої перед застосуванням нагадуємо користувачеві.

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Рекомендованi товари

Беркут Форте 5л

0

Беркут Форте – засіб захисту рослин підвищеної ефективності, що поєднує у собі лікувальну та пролонг..

Вартiсть: 740 грн
Купити

Залишилися питання?

Залиште заявку, ми передзвонимо і запропонуємо вам пораду