Склеростоп біо-фунгіцид

Склеростоп біо-фунгіцид
В наявності
Вартiсть: 250 грн

Опис

СКЛЕРОСТОП – спеціалізований засіб захисту рослин, призначений для контролю гнилісних захворювань сільськогосподарських культур. Складається з спор та біологічного матеріалу, що являє собою набір мікроорганізмів гіперпаразитичного штибу, спроможних придушувати появу та розвиток гнилей. Купити СКЛЕРОСТОП варто, якщо ви хочете отримати надійний та цілком безпечних засіб для боротьби з цими захворюваннями. 

Форма препарату – висококонцентрована суспензія, за допомогою якої утворюють бакові суміші на водній основі. Використовуватися може для обробки олійних культур, технічних, зернобобових рослин та деяких зернових (кукурудза). 

Спрямована гербіцидна дія зумовлена наявністю декількох штамів мікроорганізмів, що спроможні швидко розповсюджуватися на оброблених поверхнях, вдало конкуруючи зі збудниками хвороб, не залишаючи їм можливості для живлення та подальшої життєдіяльності. 

Додатково до цього дійові компоненти препарату активно розкладають багаті на азот біологічні рештки на полях, та поєднання, що мають у своєму складі фосфор та калій, роблячи ці елементи живлення більш придатними для швидкого поглинання рослинними організмами. 

Переваги, які забезпечує цей засіб:

Комплексна лікувальна дія щодо загрози зараження гнилісними хворобами, що передбачає не тільки лікування, а й профілактику на досить тривалий час;

Позбавлення від патогенів безпечними біологічними методами для довколишнього середовища та загальної екології;

Збільшення спроможності рослин до споживання корисних речовин, що знаходяться у ґрунті;

Можливість сумісного застосування разом з іншими біокомплексами;

Відсутність впливу на сівозміни на площинах.

Правильність технології утворення бакових сумішей з СКЛЕРОСТОП, регламент його експлуатації та інші питання щодо правильного застосування препарату зазначаються виробником у інструкції до нього.

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Рекомендованi товари

Фосфолайф добриво

0

ФОСФОЛАЙФ – натуральна мікробно-біологічна композиція, складається зі спор та клітинних поєднань мік..

Вартiсть: 200 грн
Купити
Азотолайф добриво

0

Азотолайф – агротехнологічний засіб, що використовується для підживлення сільськогосподарських росли..

Вартiсть: 195 грн
Купити

Залишилися питання?

Залиште заявку, ми передзвонимо і запропонуємо вам пораду