Сінтак аккарицид

Сінтак аккарицид
В наявності
Вартiсть: 3 200 грн

Опис

Сінтак – високоефективний засіб захисту сільськогосподарських рослин, застосовуваний контролю розвитку кліщів та інших різновидів шкідників всіх етапах їх життєдіяльності. Характеризується наявністю двох діючих компонентів, широким спектром спрямованої дії та зручною формою постачання у вигляді висококонцентрованої суспензії, що полегшує застосування хімікату у господарствах.

Діючі інгредієнти у складі Сінтак :

• Гексітіазокс – інсектицид комплексного типу з сильними трансламінарними властивостями. Добре проникає в глибинні структури рослини і тривалий час зберігається в них, зберігаючи при цьому свої лікувальні здібності. При спробі шкідника поживитися тканинами рослин, накопичується в організмі комахи і впливає на його зростання і розвиток. Належний рівень ефективності препарату залишається константним на будь-якій стадії розвитку комахи: від яйця до імаго;

• Абамектин – речовина, що представляє групу авермектинів, інсектицидів нейронно-токсичної дії, активізується в кишечнику у шкідника, пригнічуючи обмінні процеси в його організмі та викликаючи швидкий параліч із припиненням життєдіяльності.

Переваги препарату Сінтак :

• Нечутливість до опадів незабаром після внесення в оброблювані площі. Препарат швидко всмоктується рослиною та не виводиться протягом 50 наступних діб;

• Несхильність до негативного впливу температурних і кліматичних факторів;

• Ефективність щодо більшості відомих кліщеподібних шкідників агрокультур;

• Відсутність токсичності щодо сільгоспрослин, свійських тварин, птиці, бджіл та людини.

При безпосередньому внесенні хімікату варто звертати увагу на рівномірність обробки площ, необхідно витримувати температурно-кліматичні рекомендації та норми внесення, зазначені в інструкції до препарату. Можливе сумісне використання з іншими засобами агрохімії з бажаним проведенням тестового змішування для виявлення сумісності.

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Рекомендованi товари

Гумат 500 Лайф Біохем

5

Стимулятор росту Нumate 500Тара: каністра 10 л. Препаративна форма: концентрат емульсії.Виробник: ко..

Вартiсть: 595 грн
Купити
Контадор Дуо інсектицид

5

Діюча речовина нового інсектициду Контадор Дуо: імідаклоприд 300г/л, лямбда-цигалотрин 100г/л. Тара..

Вартiсть: 1 000 грн
Купити

Залишилися питання?

Залиште заявку, ми передзвонимо і запропонуємо вам пораду