Сігур 2,5кг

Сігур 2,5кг
В наявності
Вартiсть: 1 800 грн

Опис

Новий, швидкий та високодієвий гербіцид Сігур - це сучасне рішення для боротьби з бур'янами на посівах кукурудзи. Препарат розроблений на основі поєднання кількох діючих речовин з різними властивостями. Завдяки цьому, він має розширений спектр дії проти злакових і дводольних рослин-шкідників та безкомпромісно справляється зі своїм основним завданням. Сігур успішно знищує понад 40 видів найбільш поширених бур'янів!

Склад і дія

Гербіцид складається з трьох активно діючих компонентів: мезотріон (515 г/кг), нікосульфурон (200 г/кг) та римсульфурон (35 г/кг). Перший потрапляє в організм бур'янів через листя та коріння, двоє інших - тільки через надземну частину. Всі разом вони концентруються в ростових точках та блокують життєво важливі процеси в організмі. Спричинені цим негативні наслідки є незворотніми для рослин.

Потрійна сила препарату викликає швидку зупинку розвитку чутливих бур'янів. Через 4-7 днів у них можна спостерігати хлороз, некроз, почервоніння листя, побіління точок росту та інші симптоми ураження. Все це неодмінно веде до загибелі - через 10-20 днів після застосування гербіциду. 

Перерослі або мало чутливі бур'яни можуть бути не повністю знищеними, однак подальший їхній розвиток критично сповільниться або повністю припиниться й вони не складатимуть конкуренції культурі.  

Переваги препарату

  • Надійно контролює кількадесят видів поширених бур'янів, у тому числі лободу;
  • Має посилену дію проти падалиці ріпака, соняшника звичайних гібридів та гібридів, стійких до імідазолінонів і трибенурон-метилу; 
  • Має широке вікно застосування - від 3-х до 8-ми або й 10 листків кукурудзи; 
  • Діє на бур'яни в точках, які є найменш захищеними, за рахунок здатності одного з компонентів потрапляти в організм через коріння;
  • Захищає поля від небажаної рослинності від внесення й до появи нової хвилі бур’янів;
  • Може вноситися на посівах гібридів кукурудзи, чутливих до сульфонілсечовин;
  • Не має жодної фітотоксичної дії на культуру, незалежно від фази застосування;
  • Завдяки високій біологічній ефективності, не вимагає змішування з іншими гербіцидами.

Рекомендації до внесення

Гербіцид Сігур призначений для одноразового застосування в післясходовий період разом з рекомендованим ПАР Омега Плюс, який прискорює проникнення робочого розчину в організм бур'янів. Обприскування рекомендується виконувати у фазі 3-8 листків культури або за необхідності - не пізніше фази 10 листків. 

Найбільш ефективну дію препарат проявляє на однорічні злакові рослини-шкідники в початковій фазі розвитку (1-3 листка), на дводольні бур’яни - в фазі 2-4 листків, а на багаторічні - коли висота їхнього стовбуру не перевищує 10-15 см. Оптимальна температура на момент обприскування повинна складати від +10°С до +25°С. Під час спеки, засухи, сильного вітру, заморозків внесення гербіциду варто відкласти.

КультураФаза розвитку кукурудзиНорма витрати на 1га


3 - 8 листків культури
0,2 - 0,3кг + прилипач Омега Плюс 0,4-0,6л/га

Не можна використовувати Сігур по мокрих від дощу чи роси рослинах або, якщо опади очікуються протягом найближчих 3-х годин. Небажаним є підмішування до робочого розчину азотних добрив. 


Застереження до сівозміни

На полях, які були оброблені гербіцидом Сігур, навесні наступного року не рекомендується висівати горох, вирощувати буряки та овочеві культури. Обмежень немає до пшениці, ячменю та кукурудзи. Соняшник, ріпак, сорго або люцерна - навесні тільки після оранки. 

У випадку весняного пересіву поля, де застосовувався Сігур, можна повторно використовувати кукурудзу. А восени після оранки глибиною не менше 15 см дозволяється сіяти озимий ріпак, озимі пшеницю та ячмінь. 


Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

З цим товаром купують також

Гумат Калію ЛФ 20

5

Стимулятор росту Нumate LF 20 (гумат калію з леонардиту (вміст не менше 20% !)Тара: каністра 10 л.Оп..

Вартiсть: 195 грн
Купити
Цинк 150 LF

0

Мікродобриво Цинк 150 LFТара: каністра 10 л.Препаративна форма: рідкий концентрат. Виробник: компані..

Вартiсть: 190 грн
Купити

Залишилися питання?

Залиште заявку, ми передзвонимо і запропонуємо вам пораду