Сігма ад’ювант

Сігма ад’ювант
В наявності
Вартiсть: 140 грн

Опис

Сігма – ад’ювант, засіб, що підсилює ефективність використання ЗЗР. Поверхнево-активна речовина, створена на базі природнього полісахариду з чудовою розчинністю у воді. Якщо ви прагнете досягти найвищого рівня продуктивності агротехнологічних обробок сільськогосподарських культур, то варто купити Сігма . Постачається даний продукт у вигляді рідкого розчинного концентрату, який додається у бакові суміші разом з основними засобами для гербіцидних обробок. 

Базовий компонент у складі Сігма - поліглюкопіраноза етоксильована. При долученні до бакової суміші, після внесення у рослини створює на їхніх поверхнях стійку полімерну плівку, яка допомагає діючому препарату утримуватися на поверхні впродовж тривалого часу. Чим полегшує його проникнення до внутрішніх тканин рослинного організму, запобігає змиванню тощо. При застосуванні препаратів ґрунтового внесення запобігає їхньому вимиванню  більш глибокі ґрунтові шари, завдяки цьому зменшується фітотоксичність заходу та також підвищується його ефективність. 

Переваги даного продукту:

Відсутність впливу на зростання культурних рослин;

Збільшення продуктивності препаратів;

Низький рівень хімічної активності самого ад’юванту, та його збереження за будь яких погодних умов, рівня жорсткості води, що використана для бакової суміші та решти вхідних факторів;

Не завдає шкоди восковим покриттям на поверхні органів рослинних організмів;

Економічні норми розходу самого підсилювача, а також дає змогу зекономити витрату препаратів та кількість необхідних обробок.

Регламент використання, правильна послідовність додавання речовин у бакові суміші, а також решта додаткових рекомендацій розробника продукту вказані у інструкції до нього. Про необхідність вивчення якої нагадуємо всім користувачам засобу. 

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Рекомендованi товари

Альфалип Екстра ПАР прилипач, 5л

0

Альфалип Екстра – це допоміжний засіб, що призначений для покращення ефекту від застосування агротех..

Вартiсть: 160 грн
Купити
pН-коректор

0

Нертус pН-коректорВиробник: компанія "Нертус".Опис: Високоефективний коректор кислотності, призначен..

Вартiсть: 290 грн
Купити

Залишилися питання?

Залиште заявку, ми передзвонимо і запропонуємо вам пораду