СИ Розета КЛП

СИ Розета КЛП
В наявності

Виробник: Syngenta

Соняшник

Вартiсть: 6 600 грн

Опис

СІ РОЗЕТА КЛП – гібрид соняшнику середньоранньої групи стиглості з підвищеним потенціалом урожайності, що належить до групи селекційних розробок компанії Сінгента. Призначений для експлуатації в агропромислових підприємствах, які виробляють сировину для харчової промисловості, зокрема, для олійної галузі.

Цей гібрид рекомендований до вирощування з використанням технологій Clearfield® Plus та програми Solguard, розроблених компанією Сінгента з метою ефективної боротьби із зараженням орних площ бур'янами та паразитарними рослинами.
В Україні експлуатація даного гібриду показана в зонах південних та східних степових регіонів, для яких характерна наявність таких негативних факторів впливу, як підвищена дія сонячної енергії та нестача зволоження. Рослини цієї групи мають набір властивостей, що дозволяють їм без втрат долати названі фактори негативного впливу, при цьому протистояти можливому виляганню, збудникам більшості відомих хвороб (склеротиніозу, фомопсису та інших) та рослинам-паразитам. СІ РОЗЕТА КЛП толерантний до шести рас заразихи (А - F).

Гібрид стабільно врожайний в різних умовах зростання, характеризується здатністю до активного розвитку на ранніх стадіях вегетації. Показники врожайності у 2020 році у різних господарствах знаходяться в інтервалі 31,4 – 45,7 Ц/га (у перерахунку на вологість сім'янки 7%). Вміст олії в насіннєвому матеріалі 49%.

У передвиборчий період рекомендуються показники густини стояння рослин на площах, відведених під даний гібрид, на рівні:

• У регіонах з нестійким зволоженням 40 – 50 тис. од./га;

• У регіонах з недостатнім зволоженням 35 – 45 тис. од./га.

Для зон, котрим характерний достатній рівень зволоженості, чітких рекомендацій щодо щільності стояння немає.

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Рекомендованi товари

Євролайтнінг Плюс

0

Склад препарату: імазамокс 16,5г/л , імазапір 7,5г/л, допоміжні речовиниЄвро-Лайтнінг® Плюс – з..

Вартiсть: 850 грн
Купити
Бор 15% Нертус

5

Добриво Нертус Бор (150г / л (В - 15%) Фасовка: каністра на 20 л Призначення: Рідке високо концент..

Вартiсть: 190 грн
Купити

Залишилися питання?

Залиште заявку, ми передзвонимо і запропонуємо вам пораду