СИ Купава

СИ Купава
В наявності

Виробник: Syngenta

Соняшник

Вартiсть: 7 000 грн

Опис

СІ КУПАВА – гібрид соняшнику з високим потенціалом урожайності, оригінатором якого є найвідоміший у галузі бренд Сінгента. Дана селекційна розробка належить до гібридів середньої стиглості з класичним напрямом використання в агровиробничій сфері, відноситься до культур з інтенсивним типом адаптивності, підвищеними показниками олійності і підвищеною стійкістю до засобів негативного впливу.

Властивості даного гібрида дозволяють поширити на нього дію програми Solguard, розробленої брендом Сінгента з метою ефективного протистояння рослин паразитарного типу. СІ КУПАВА виявляє високу толерантність до семи основних відомих рас зарази (А – G), і до деяких нових форм цього паразита.

Гібрид також чудово протистоїть можливому зараженню всім комплексом відомих хвороб соняшнику. Таких, як склеротініоз (у всіх формах), фомопсис та інші захворювання. Не схильний до вилягання.
В Україні цей гібрид рекомендований до обробітку господарствами поліської, лісостепової та деяких регіонів степової зони. Можливе відтворення цієї культури у північних та центральних степових районах. Гібрид стабільно врожайний у різних умовах, на ранніх стадіях розвитку має підвищену енергію зростання, гарну схожість і показав такі рівні врожайності в різних регіонах нашої країни у 2020 році: 26,9 Ц/га – 43,6 Ц/га (при розрахунковій вологості насіннєвого) матеріалу 7%). Відсоток олійних складових у сім'янці 53%, висота дорослих рослин середня та вище, рекомендовані строки посівних робіт – середні (оптимальні).

У передзбиральний період щільність рослин, що дозрівають на полях:

• У зонах достатньої та нестабільної зволоженості 50 – 55 тис. од. на 1 Га;

• У зонах недостатньої зволоженості 40 – 45 тис. од. на 1 га.

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Рекомендованi товари

Норвел Екстра гербіцид на рапс і соняшник

5

Гербіцид Норвел ЕкстраФасовка: каністра 5 та 10 л.Призначення: Препарат Норвел Екстра від виробника ..

Вартiсть: 400 грн
Купити
Гербіцид Геліантекс

5

Гербіцид Геліантекс (ідеальне знищення амброзії в посівах соняшнику)Тара: флакон 1 л. Препаративна ф..

Вартiсть: 16 800 грн
Купити

Залишилися питання?

Залиште заявку, ми передзвонимо і запропонуємо вам пораду