СИ Катана

СИ Катана
Нема в наявностi

Виробник: Syngenta

Соняшник

Вартiсть: 6 022 грн

Опис

СІ Катана – гібрид соняшнику з високим потенціалом урожайності та підвищеною стійкістю щодо всього спектру факторів негативного впливу. Продукт компанії-розробника Сінгента. Призначений для вирощування з використанням технології Clearfield® Plus та програми Solguard від компанії Сінгента, створеної для вдосконалення комплексного контролю над розвитком рослин-паразитів, що шкодять посівам соняшника.

Тип адаптивності у гібрида помірно-інтенсивний, рівень олії у сім'янці підвищений, група стиглості середня. В Україні рекомендовано до відтворення у господарствах рослинницького сектору, зайнятих виробництвом сировинних матеріалів для олійно-переробних підприємств.

Може експлуатуватися у різних територіально-кліматичних зонах: Полісся, степу та лісостепу. Добре пристосовується до умов зростання, стабільно тримає рівень врожайності, чудово розкриває свої потенційні можливості на ґрунтах з високим рівнем родючості та із застосуванням усіх належних агротехнічних заходів.

Рекомендовано розпочинати посівні роботи з гібридом у оптимальні для цього терміни, тобто в середині посівної кампанії. Посухостійкі властивості рослин вищі за середній показник, схильності до вилягання гібрид не виявляє.

Добре протистоїть хворобам соняшнику, мало чутливий до поразки збудниками склеротініозу (у кошиковій та стебловій формах), фомопсису та ін. Має підвищену енергію початкового зростання. Толерантний до семи відомих рас заразихи (А - G) і до деяких нових форм цього паразита. Висота дозрілих рослин середня та більше.

Показаний у 2020 році рівень урожайності 28,0 – 45,4 Ц/га при перерахунку на вологість сім'янки 7%. Вміст олії близько 53%.

При досягненні дозрівання перед початком збиральних робіт рекомендується щільність стояння рослин:

• Для зон із достатньою зволоженістю 50 – 60 тис. од./га;

• Для зон з нестабільною зволоженістю 45 – 55 тис. од./га;

• Для зон із недостатньою зволоженістю 35 – 45 тис. од./га.

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Рекомендованi товари

Євролайтнінг Плюс

0

Склад препарату: імазамокс 16,5г/л , імазапір 7,5г/л, допоміжні речовиниЄвро-Лайтнінг® Плюс – з..

Вартiсть: 850 грн
Купити
БОФОС

0

БОФОС - універсальне, багатокомпонентне комплексне добриво широкого спектру дії. Містить підвищену к..

Вартiсть: 250 грн
Купити

Залишилися питання?

Залиште заявку, ми передзвонимо і запропонуємо вам пораду