СІ Кадікс

СІ Кадікс
Нема в наявностi

Виробник: Syngenta

Соняшник

Вартiсть: 5 831 грн

Опис

СІ КАДІКС – гібрид соняшника з чудовими показниками стійкості за всіма параметрами, високим потенціалом урожайності, класичним напрямком вирощування та помірно-інтенсивним типом адаптивності. Розроблено майстрами селекції відомого бренду Сингента. Належить до групи лінолевих гібридів середньоранньої стиглості, пластичний у частині умов зростання і термінів проведення посівних робіт.

В Україні призначений для розведення у степових зонах, чудово переносить підвищений жар та сонячну активність, малочутливий навіть до тривалих посушливих періодів та до стабільної нестачі вологи.
Ефективно протистоїть впливу збудників фомопсису, білої гнилі (у кошиковій та стебельній формах), а також інших поширених захворювань. Цей гібрид адаптований до програми Solguard компанії Сингента, розробленої з метою ефективного контролю розповсюдження зарази та появи її нових форм. Гібрид СІ Кадікс не схильний до впливу семи її найбільш поширених рас (А - G). Мало схильний до вилягання і поразки шкідливими комахами.

При підвищеній посухостійкості має гарну енергію початкового зростання, стабільний за показниками врожайності в різних умовах. За підсумками 2020 року зафіксовано такі результати: 28,2 Ц/га – 39,5 Ц/га (у перерахунку на вологість сім'янки 7%). Вміст олійних складників у сім'янці 49%. Висота дорослих рослин мала та середня.

Перед початком проведення збиральних робіт рекомендується дотримуватися щільності стояння рослин на зайнятих гібридом площах:

• У зонах з недостатньою зволоженістю 35 – 45 тис. од./га;

• У зонах з нестійкою зволоженістю 40 – 50 тис. од./га.

Для зон із підвищеною зволоженістю чітких рекомендацій розробником не передбачено.

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Рекомендованi товари

Бор 15% Нертус

5

Добриво Нертус Бор (150г / л (В - 15%) Фасовка: каністра на 20 л Призначення: Рідке високо концент..

Вартiсть: 190 грн
Купити
БОФОС

0

БОФОС - універсальне, багатокомпонентне комплексне добриво широкого спектру дії. Містить підвищену к..

Вартiсть: 250 грн
Купити

Залишилися питання?

Залиште заявку, ми передзвонимо і запропонуємо вам пораду