Шефілд гербіцид

Шефілд гербіцид
Нема в наявностi

Виробник: БЕСТ/BEST

Засоби захисту рослин (агрохімія)

Шефілд гербіцид, Шефілд ціна, Шефілд ЗЗР, Шефілд купити, Шефілд бест, Шефілд пестицид, Шефілд 2,4 Д

Вартiсть: 185 грн

Опис

Сумісність з іншими пестицидами (агрохімікатами): Сумісний з похідними сульфонілсечовини, клопіралід, дікамба. Перед приготуванням бакової суміші препаратів, рекомендується перевірити їх фізичну змішуваність в малій ємності

Період захисної дії: Захисна дія гербіциду зберігається 30 і більше днів після обробки.

Швидкість впливу: Перші симптоми дії препарату на чутливі однорічні бур'яни проявляються вже через 2-3 години з моменту застосування, а на багаторічники - через 1-2 дні. Повне знищення бур'янів відбувається через 3-7 днів і більше.

Фітотоксичність: фітотоксічен для широколистих (дводольних) культурних рослин. До гербіциду стійкі злакові рослини, у тому числі зернові культури. Найбільша ступінь стійкості у фазі кущіння.

Можливість виникнення резистентності: При застосуванні гербіцидів на основі 2,4-Д резистентність дводольних бур'янів не спостерігається. Однак при багаторічному щорічному застосуванні може статися накопичення в агрофітоценозів видів бур'янів, які проявляють стійкість до 2,4-Д.

Технологія застосування: Проводиться одноразове наземне обприскування. Шефілд проявляє максимальний ефект при обробці активно зростаючих бур'янів, проте відрізняється від гербіцидів на основі аминной солі 2,4-Д тим, що має високу ефективність навіть у несприятливих умовах (при посухи або в прохолодну погоду).

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Залишилися питання?

Залиште заявку, ми передзвонимо і запропонуємо вам пораду