Шефілд гербіцид

Шефілд гербіцид

Виробник: БЕСТ/BEST
Артикул: Шефилд
Наявність: В наявності
202 грн з ПДВ
Мінімальне замовлення цього товару 20

Сумісність з іншими пестицидами (агрохімікатами): Сумісний з похідними сульфонілсечовини, клопіралід, дікамба. Перед приготуванням бакової суміші препаратів, рекомендується перевірити їх фізичну змішуваність в малій ємності

Період захисної дії: Захисна дія гербіциду зберігається 30 і більше днів після обробки.

Швидкість впливу: Перші симптоми дії препарату на чутливі однорічні бур'яни проявляються вже через 2-3 години з моменту застосування, а на багаторічники - через 1-2 дні. Повне знищення бур'янів відбувається через 3-7 днів і більше.

Фітотоксичність: фітотоксічен для широколистих (дводольних) культурних рослин. До гербіциду стійкі злакові рослини, у тому числі зернові культури. Найбільша ступінь стійкості у фазі кущіння.

Можливість виникнення резистентності: При застосуванні гербіцидів на основі 2,4-Д резистентність дводольних бур'янів не спостерігається. Однак при багаторічному щорічному застосуванні може статися накопичення в агрофітоценозів видів бур'янів, які проявляють стійкість до 2,4-Д.

Технологія застосування: Проводиться одноразове наземне обприскування. Шефілд проявляє максимальний ефект при обробці активно зростаючих бур'янів, проте відрізняється від гербіцидів на основі аминной солі 2,4-Д тим, що має високу ефективність навіть у несприятливих умовах (при посухи або в прохолодну погоду).

Написати відгук

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший
Агроторг - Аграрний інтернет магазин 1 © 2019

Наше розміщення

м.Кропивницький (Кіровоград), Україна
проспект Інженерів 7

+38(050)783-53-52

Пн-Пт: 8:00-18:00
Сб-Вс: Выходной