Сентинел

Сентинел
В наявності
Вартiсть: 710 грн

Опис

Гербіцид Сентинел 

Тара: каністра 20 л. Препаративна форма: водний розчин. Виробник: компанія "Нертус".

Опис: Двокомпонентний селективний гербіцид системної дії, призначений для боротьби з засміченістю полів, відведених під вирощування соняшника, кукурудзи, гороху та сої. Ліквідує найбільш розповсюджені однорічні злакові та дводольні бур’яни. 

Склад та механізм дії: Діючими компонентами гербіциду Сентинел є пропізохлор (576 г/л) та метрибузин (60 г/л). Обидві речовини поглинаються проростками та корінням рослин.

Пропізохлор блокує азотний обмін та порушує синтез білків, що призводить до зупинки поділу клітин і, як наслідок, росту бур'янів. В першу чергу, контролює однорічні злакові бур'яни. Метрибузин порушує процес фотосинтезу. Забезпечує ґрунтовий захист  культури та ефективно діє на дводольні бур'яни. 

Сильна сторона такого тандему компонентів ще й тому, що вони дозволяють ефективно боротися з засміченістю посівів без ризику токсикації культур як в умовах достатньої вологи, так і за її дефіциту.

Переваги препарату Сентинел:

Широкий спектр дії;

Стійкий до промивання за наявності надмірної кількості опадів;

Ефективний як при поверхневому внесенні, так і при закладенні в грунт на глибину до 5 см; 

Тривала ґрунтова дія за рахунок синергії 2-х компонентів;

Має тривалий захисний період дії – 8-11 тижнів, залежно від погодних умов, виду та кількості бур'янів або їхнього насіння в ґрунті;

Не впливає на вибір культури в сівозміні;

Низький ризик прояву фітотоксичності на культури;

Умови застосування: Гербіцид Сентинел може застосовуватися до або під час посіву культур, а також до появи сходів, але не пізніше, ніж через 3 дні після посіву. 

Обробку рекомендується проводити зранку або ввечері при температурі повітря від +15 до +22°С та швидкості вітру не більше 3-4 м/с. Грунт має бути добре зволоженим, а поверхня  мати дрібногрудкову структуру. Також важливо усунути пожнивні рештки, які можуть негативно вплинути на ефективність дії препарату. 

Максимальну дозу варто використовувати на "важких" грунтах, натомість на легких по механічному складу достатньо мінімальної норми. 

КУЛЬТУРАНОРМА ЗАСТОСУВАННЯ, Л/ГА

2,5-3,0

2,5-3,0

2,5-3,0

2,5-3,0

Застереження по внесенню Сентинелу: 

Не застосовувати препарат за надмірної зволоженості ґрунту, коли температура ґрунту нижча за +8°С, а температура повітря нижча за +10°С. За таких умов ефективність обробки суттєво погіршується. Крім того, це може викликати інтоксикацію рослин.

Не рекомендується проводити обприскування перед поливом чи обробкою ґрунту або ймовірним дощем. 

Додаткова інформація: На оброблених гербіцидом Сентинел полях у разі необхідності допускається пересів з використанням сої, соняшника, кукурудзи, гороху або нуту.

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Залишилися питання?

Залиште заявку, ми передзвонимо і запропонуємо вам пораду