Селефіт (прометрин 500)

Селефіт (прометрин 500)

Виробник: УКРАВІТ
Артикул: SELEFITUKR
Наявність: В наявності
206 грн з ПДВ
Мінімальне замовлення цього товару 20

Гербіцид Селефіт Укравіт

Фасовка: каністра 20 л.

Опис: селективний досходовий гербіцид Селефіт з можливістю після всходового внесення від компанії "Укравіт" - це високоефективний засіб в боротьбі з дводольними бур'янами і деякими видами злакових. Застосовується на посівах соняшнику, сої, гороху, моркви, коріандру і картоплі. Представлений у вигляді концентрату суспензії.

Дія: Препарат проведений на основі прометрину. Дана речовина поглинається проростками бур'янів або кореневою системою при довсходовом застосуванні. Діє вибірково. Знищує бур'яни, блокуйте ростові процеси.

Особливості препарату:

• Ефективно бореться із засміченістю посівів багатьох культур;

• В залежності від погоди, утворює 5-7 тижневий захисний період культур;

• Може поєднуватися з іншими грунтовими гербіцидами, дозволеними до застосування на відповідних культурах;

• Екологічно безпечний.

Умови застосування: Гербіцид Селефіт вноситься один раз за сезон вегетації культури. Перед обприскуванням грунт слід добре підготувати. Крім цього, вона повинна бути добре зволоженою, що сприяє збільшенню гербіцидної ефективності. Якщо вологи недостатньо, бажано виконати неглибоку закладення препарату.

Обприскування потрібно проводить в суху і безвітряну погоду, вранці (до 10:00) або ввечері (18-21: 00). На горох і картоплі гербіцид Селефіт вноситься в появи сходів, на соняшник - до посіву або до появи сходів, на кориандре - до появи сходів або у фазі 2-3-х справжніх листків культури, на моркви - до посіву або в фазі 1-2 листків культури. Важкі грунти з високим вмістом гумусатребуют застосування максимальної дозування препарату, а на легких норму внесення рекомендується знизити.

При довсходовое обробці гербіцид Селефіт добре проявляє себе в партнерстві з протидії злакових грунтовими гербіцидами. Наприклад, можна практиків поєднання з препаратом Хортус в співвідношенні 1: 1 і нормою витрати 2,0 л / га. Перевищення цієї норми може викликати короткочасну фіто токсичність по відношенню до культури.

Після внесення гербіцид Селефіт проводить механізовані роботи можна через 3 доби, а ось ручна праця на посівах соняшнику допускається через 15 діб, на посівах сої, коріандру, моркви і картоплі - через 7 діб. Для посівів гороху обмежень з ручної праці коментарі.

Після обробки культур міжрядна культивація є небажаною, оскільки може зменшити гербіцидну дію.

Попередження: Внесення гербіцидами Селефіт вимагає дотримання інтервалу перед початком збирання врожаю Деяких культур.На картоплі він становить 90 діб, на кориандре - 30 діб, на моркви - 120 діб

Написати відгук

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший
Агроторг - Аграрний інтернет магазин 1 © 2019

Наше розміщення

м.Кропивницький (Кіровоград), Україна
проспект Інженерів 7

+38(050)783-53-52

Пн-Пт: 8:00-18:00
Сб-Вс: Выходной