Гербіцид Сантал

Гербіцид Сантал

Виробник: АЛЬФА ХІМГРУП / ALFA SEEDS/ АЛЬФА СМАРТ АГРО
Артикул: Сантал Альфа
Наявність: В наявності
540 грн з ПДВ
Мінімальне замовлення цього товару 10

Гербіцид Сантал

Тара: каністра 5 л.

Препаративна форма: розчинний концентрат.

Постачальник: українська компанія-виробник "Альфа Смарт Агро".

Культура (реєстрація): соняшник, який вирощується за технологією "Чисте поле".

Призначення: Знищення широкого спектру однорічних дводольних та злакових бур’янів, контроль нових сходів, боротьба з майже всіма расами соняшникового вовчка.

Кількість обробіток протягом сезону: 1

Характеристика: Післясходовий гербіцид Сантал містить два активно діючих компонента – імазамокс (33 г/л) та імазапір (15 г/л). Вони проникають в організм бур'янів одночасно через листя, пагони та коріння й блокують синтез амінокислот, що призводить до зупинки розвитку та загибелі шкідливої рослинності. 

Швидкість дії: Бур'яни припиняють рости вже через кілька годин після застосування препарату. Повне їхнє знищення настає через 2-3 тижні (перед цим у них можна помітити хлоротичне та антоціанове забарвлення). 

Властивості препарату:

Має системну та ґрунтову дію;

Знищує широкий спектр бур'янів, в тому числі найбільш злісні (амброзія, осоти, берізка польова, дурман);

Контролює розвиток другої хвилі бур'янів за рахунок довготривалої дії;

Захищає соняшник практично від усіх рас вовчка;

Стійкий до змивання дощем уже через 1 годину після розпилювання;

За умов достатньої вологості ґрунту є більш ефективним, ніж при тривалих посухах і дефіциту вологи в ґрунті.  

КультураНорма витрати, л/га

1-1,2л

Умови застосування: Гербіцид Сантал для боротьби з однорічними дводольними бур'янами рекомендується вносити, коли останні перебувають у фазі до 4-х листків, а для усунення злакових рослин-шкідників – на етапі 2-3 листків. У разі значного поширення амброзії обприскування оптимально проводити в період від утворення сім’ядоль до появи 2-го справжнього листка бур’яну.

Якщо орієнтуватися на фазу розвитку рослин соняшника при застосуванні препарату, то найбільш підходящим моментом є фаза 4–6 листків, хоча внесення допускається від стадії 2-х листків до 8. Для боротьби з вовчком рекомендується виконувати обприскування в фазу 2-4 листків культури.

Найбільш оптимальною температурою повітря для проведення обробки є діапазон від +10°С до + 25°С. Більш високі чи низькі значення призводять до уповільнення дії активних компонентів гербіциду Сантал. Те ж саме відбувається і коли посіви знаходяться в стресових умовах внаслідок переохолодження, надмірної вологості чи тривалої посухи.

Рекомендації щодо дозування: Мінімальна регламентована норма препарату допускається при використанні в робочому розчині занадто м’якої води. 

Сумісність: Не можна застосовувати спільно з міндобривами для підживлення посівів соняшнику, з сульфонілсечовинними гербіцидами та іншими інгібіторами ALS, а також в сумішах з інсектицидами з групи фосфорорганічних сполук.

Вплив на сівозміну: Гербіцид Сантал не викликає обмежень для посіву адаптованих до вирощування за технологією "Чисте Поле" гібридів соняшнику. Водночас період очікування для посіву пшениці та жита становить 4 місяці. Сіяти ж такі культури, як кукурудза, ячмінь, овес, рис, бобові можна лише після 9 місяців, сорго – через 11 місяців, гречку, просо та овочеві –  після 18 місяців, цукрові та кормові буряки – по закінченню 24 місяців. 

Застереження: Внесення гербіцид Сантал інколи може спровокувати затримку росту рослин або їхнє пожовтіння (особливо під впливом зовнішніх стрес-факторів).  Це явище є тимчасовим і, як правило, впродовж 1-2 тижнів рослини відновлюють нормальний ріст та вигляд. 


Написати відгук

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший
Агроторг - Аграрний інтернет магазин 1 © 2019

Наше розміщення

м.Кропивницький (Кіровоград), Україна
проспект Інженерів 7

+38(050)783-53-52

Пн-Пт: 8:00-18:00
Сб-Вс: Выходной