compare_arrows0
На складі
Рімісол соняшник (Нертус, фракція еліт)
Рімісол соняшник (Нертус, фракція еліт)
  • favorite_border
  • compare_arrows

Рімісол соняшник (Нертус, фракція еліт)


starstarstarstarstar

5 відгуків
2 480 грн
Нертус
chat
remove_circle_outlineadd_circle_outline

Рімісол Нертус

Посівна одиниця 150 тисяч насіння.
Простий середньостиглий традиційний гібрид соняшнику Рімісол рекомендований виробником (компанія «Нертус») до вирощування в степовій і лісостеповій зонах України за запатентованою технологією "Чисте поле". Насіння виведені сербської селекції, а в ДЕРЖАВНОМУ реєстрі України даний гібридний сорт присутній з 2006 року.
Вегетаційний період рослин складає 105-110 днів. Всходи культури відрізняються високою інтенсивністю розвитку в початковій стадії. Висота дорослих соняшників досягає 140-160 см, при цьому формується стебло середньої товщини. Для кошиків характерна тонка опукла форма, діаметр якої становить приблизно 19-22 см. Насіння має чорний колір і видовжену форму. Показник Лузжистість - 21-23%.
Особливості гібриду Рімісол:
• проявляє Високу стійкість кфомопсісу;
• Генетично стійкий до вугільної гнилі;
• Стійкий до соняшникової молі і 5 рас вовчка (в поєднанні зі страховим гербіцидом до всіх рас заразихи)
• демонструє дуже Високу стійкість до осипання;
• Стійкий до вилягання та посухи;
• Високий рівень вмісту олії в зернах - до 47-49%;
• формує потужну і розгалужену кореневу систему, що дозволяє використовувати грунтову вологу на глибині від 1,5 до 2,5 м;
• Висока потенційна врожайність - понад 40 ц / га;
• Стійкий до гербіцидами групи імідазолінів;
• Має Високу нектарного продуктивність.
Щільність рослин перед збиранням врожаю: В степовій зоні-55 тисяч одиниць / га, в лісостепу -60тисяч одиниць / га.
При вирощуванні гібрида соняшнику Рімісол за технологією "Чисте поле" застосування страхових гербіцидів Євро-Ланг або Євро-Ленд від компанії «Нертус» дозволяє ефективно убезпечити рослини від усіх рас заразіхі.В той же час виробник НЕ рекомендує зловживати азотними добривами або надмірної щільністю посіву.
Додаткова інформація: Практика проведених від державних випробувань гібридного сорту Рімісол показала, що середня його врожайність в степовій зоні становить приблизно 25 ц / га, а в лісостеповій - близько 24,5 ц / га. Рівень олійності насіння при цьому становив у середньому 48,4%
римисол элит евро ланг
фото римисол нертус
  • mode_editНаписати відгук
    account_circle
    mode_edit Увага: HTML не підтримується!

Рекомендовані товари

more_vertЄвро-Ленд гербіцид, Нертус
430 грн

starstarstarstarstar
Детальніше
Євро-Ленд гербіцид, Нертусclose

Євро-Ленд - гербіцид системної та грунтової дії для знищення однорічних двудольних та злакових бур'янів в посівах соняшнику (сорти, що мають стійкість до групи речовин: імідазолінонів("Євролайтінгові"). Діюча речовина Євро Ленду : імазамокс 33г/л + імазапір 15г/л Оригінатор: Євролайтінг, Басф Виробник: Нертус, Угорщина  Тара: 5л Механізм дії Євро Ленду: Діючі речовини гербіциду Євро-Ленд ..

more_vertДекабор Нертус
80 грн

starstarstarstarstar
Детальніше
Декабор Нертусclose

Добриво Нертус ДекаборФасовка: каністра 20 л.Характеристика підкормки Декабор: Мікродобриво Нертус Декабор в формі висококонцентрованою рідини призначений для позакореневого підживлення сільськогосподарських рослин у період їх вегетації. Підходить для застосування на посівах соняшнику, ріпаку, кукурудзи, зернобобових і овочевих культур, цукрових буряків та на плодово-ягідних культурах. Усуває вини..

more_vertЄвролайтнінг
1 050 грн

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Детальніше
Євролайтнінгclose

Норми внесенняВитрата препарату на 1гаТермін застосування1,0 - 1,2лфаза 4 листи культуриРекомендації по дотриманню сівозміни після внесення Євролайтнінгу на соняшникуРік 0 (Осінь)Озима пшениця, житоРік 1 (Весна)Яра пшениця, соя, горох, боби, соняшник, кукурудза, овес, рис, сорго, ярий ячміньРік 1 (Осінь)Озима пшениця, озимий ячмінь, житоРік 2 (Весна)Цукрові буряки, кормові буряки, ярий ріпак, греч..