Річард гербіцид

Річард гербіцид
Нема в наявностi

Виробник: БЕСТ/BEST

Засоби захисту рослин (агрохімія)

ричард бест, ричард гербіцид, ричард гліфосат, ричард раундап, ричард ЗЗР, ричард гербіцид ціна, ричард гербіцид купити, купити гербіцид ричард Кіровоград, Полтава, Запоріжжя, Херсон, винница, Нововолинськ

Вартiсть: 185 грн

Опис

Гербіцид Річард

Тара: каністра 20 л.
Опис: Системний гербіцид Річард від компанії BEST призначений для використання в аграрному секторі та на землях несільськогосподарського призначення. Виступає дієвим засобом боротьби з широким діапазоном однорічних та багаторічних бур'янів і дерево-чагарникової рослинності. Препарат також набув поширеного застосування для десикації переважно зернобобових культур, кукурудзи, соняшника, ріпаку та льону-довгунця. Поставляється у вигляді водного розчину.
Механізм дії: Діючим компонентом гербіциду Річард виступає гліфосат у формі ізопропіламінної солі. Ця речовина поглинається надземною частиною рослин, пересувається до точок росту й коріння та пригнічує життєво важливі процеси. Зокрема, під впливом препарату у рослин зупиняється синтез амінокислот та починають руйнуватися клітинні мембрани.
Вже через 3-4 дні після обприскування в чуттєвих до гербіциду рослин стає помітним пожовтіння листя та побуріння стебла. Повна загибель бур'янів настає на 7-14 день в залежності від погодних умов. Термін дії препарату на менш чутливі багаторічні рослини може продовжитися до 21 дня.
Особливості Річарду:
Знищує одночасно надземну частину бур'янів та їхнє коріння;
Використання в ролі десиканта дозволяє покращити якість урожаю за рахунок зниження вологості посівів;
Може використовуватися на посівах стійкої до ізопропіламінної солі гліфосату трансгенної сої, захищаючи культуру від характерних для неї бур'янів;
Не спричиняє негативного впливу на культури в сівозміні;
Екологічно безпечний та не токсичний для бджіл, птахів і грунтових організмів; 
Сприяє зменшенню кількості механічних обробіток, затримуючи необхідну вологу в ґрунті та захищаючи його від ерозій;
Може вноситися як наземним, так і авіаційним методами. 

КультураНорма витрати гербіциду, л/га
Пари2,0 - 6,0 
Поля, призначені під сівбу зернових2,0 - 6,0
Землі не с/г по призначенню3,0 - 6,0

Умови застосування: Гербіцид Річард для усунення засміченості полів під паром може вноситися максимально двічі. В усіх інших випадках обробка проводиться лише один раз протягом поточного року. Препарат найкраще застосовувати ввечері або вранці за оптимального діапазону температури від +15 до +25°С. 
На сільськогосподарських землях Річард вносять навесні перед посівом ярих культур чи максимум за 2-3 дні до появи їхніх сходів або восени в післязбиральний період перед посівом нових культур.
Попередження: Гербіцид Річард не можна застосовувати у досходовий період навесні, якщо є ймовірність великих злив, які можуть загрожувати промиванням препарату в нижні шари ґрунту, де знаходиться насіння. Крім цього, не рекомендується проводити обробку, якщо в найближчі три години очікується дощ, адже це може суттєво знизити ефективність препарату.
Додаткова інформація: Будь-які механічні роботи на оброблених гербіцидом полях рекомендується проводити не раніше, ніж через два тижні.

Гербіциди аналоги: Раундап, Аргумент, Напалм, Отаман, Гліфовіт, Тотал, Торнадо та інші.

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Залишилися питання?

Залиште заявку, ми передзвонимо і запропонуємо вам пораду