Гербіцид Рауль Форте 20л

Гербіцид Рауль Форте 20л
Нема в наявностi
Вартiсть: 375 грн

Опис

Тара: каністра 20 л.

Препаративна форма: розчинний концентрат 

Потужний системний гербіцид Рауль Форте - це переконливий аргумент для ефективної боротьби з широким спектром дводольних, однорічних та багаторічних злакових бур'янів на посівах сільськогосподарських культур та несільськогосподарських земельних ділянках. Препарат не має селективних властивостей і діє на всю активно вегетуючу рослинність. Завдяки цьому, сходи культури (зернові, зернобобові, кукурудза, соняшник, соя) не матимуть конкуренції за вологу та грунтові поживні речовини. 

Склад і дія

Рауль Форте виготовлений на основі калійної солі гліфосату (625 г/л). Це речовина, яка має суцільну дію й знищує бур'яни, поступово уповільнюючи утворення в їхньому організмі амінокислот. Усе це призводить до відмирання не лише наземної частини, а й кореневої системи, унеможливлюючи повторне проростання. 

Гербіцид абсорбується вегетуючими частинами. Після розтікання по всьому організму у чутливих рослин на 2-3 добу спостерігається пожовтіння та побуріння, що є ознакою дії препарату. Повністю бур'яни гинуть впродовж 4-7 діб після обприскування, залежно від виду та інших чинників.

Переваги препарату

  • За спектром дії перевищує більшість поширених сучасних гербіцидів;
  • Знищує практично весь видовий склад бур'янів, в тому числі найбільш стійкі та злісні;
  • Високоефективний проти гідрофітної рослинності (осока, рогоза);
  • Має унікальний механізм проникнення, що дозволяє прискорити швидкість дії, уникнути випаровування крапель розчину та розширити температурні рамки застосування; 
  • Стійкий до змивання опадами через 30 хв після обприскування;
  • Не викликає обмежень у сівозміні, оскільки не має грунтової дії;
  • При мінімальній обробці грунту дозволяє зменшити кількість механічного втручання і тим самим зберегти вологу в грунті та знизити можливість ерозії;;
  • Може застосовуватися для десикації культур;
  • Не є високотоксичним по відношенню до комах та навколишнього середовища. 

Рекомендації до внесення

Гербіцид Рауль Форте ​для знищення забур’яненості на сільськогосподарських угіддях застосовується виключно до появи сходів культури (максимум за 2-3 дні). Однак варто уникати обприскування при високій ймовірності рясного дощу, оскільки це може призвести до потрапляння препарату в нижні шари грунту, де знаходиться насіння. 

Норма внесения залежить від густоти ти виду бур'янів. Оптимальне розходування робочого розчину складає 150-200 л на 1 га площі. Для підсилення ефекту до розчину можна додавати гербіциди на основі 2,4-Д. 

Важливою перевагою препарату Рауль Форте

є десикаційні властивості. Відтак його можна застосовувати на посівах у період дозрівання зерна з метою його підсушування, покращення якісних характеристик та полегшення збирання.


Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

З цим товаром купують також

Альфалип Екстра ПАР прилипач, 5л

0

Альфалип Екстра – це допоміжний засіб, що призначений для покращення ефекту від застосування агротех..

Вартiсть: 160 грн
Купити
Добриво Аміно Х

0

Склад Аміно Ікс (Х):L – амінокислоти – 250 г/лФітогормони (ауксини, гібереліни, цитокініни) – 10 г/л..

Вартiсть: 310 грн
Купити

Залишилися питання?

Залиште заявку, ми передзвонимо і запропонуємо вам пораду