РАМ 1333 (ФАО 180)
Самовивіз
На карту Приват24
Безготівковий розрахунок
Опис
РАМ 1333 - трилінійний, високоврожайний гібрид соняшнику ранньостиглого типу (ФАО 180), рекомендований до вирощування в поліській, степовій і лісостеповій зонах України. Оригінатор ТОВ НДІ Аграрного бізнесу (Дніпропетровська область).
Характеризується крім високих показників врожайності (потенційна величина якої заявлена розробником на рівні 11,5 - 12,5 т з 1 га), невибагливістю щодо умов зростання і чітко виявляється ремонтантними рисами. А також стабільністю при обробленні і позитивною реакцією на проведення агротехнічних заходів, покликаних підвищити родючість площ, зайнятих даними гібридом (внесення добрив та інші види хімічної обробки).
Рослини даного типу мають такі аграрні характеристики:
- Загальна висота відносно невелика 200 - 220 см;
- Висота кріплення качанів 60 - 65 см;
- Облистянність на рівні 14 шт .;
- Стебло міцне, неламкий до вилягання НЕ схильний;
- Коренева система розвинена, потужна;
- Схильність до кущіння практично не виражена.
Морфобіологічні показники для качанів та насіннєвого матеріалу:
- Розмір качана 20 - 22 см;
- Форма конусоподібна, але з деякими проявами циліндричного характеру;
- Кількість рядів зерен в качані 14 - 16 шт .;
- Кількість зерен в ряду 35 - 40 шт .;
- Кольорові характеристики: зерна - оранжево-червоні, стрижень частіше білий, але зустрічається червоний;
- Форма зерна зубовидна;
- Маса 1 тис. Од. зерен 260 - 280 м
При наявності цих ознак гібрид характеризується, як стійкий щодо впливу посушливих періодів в процесі його вегетації, що не обсипає листову масу. Добре протистоїть впливу шкідників і захворювань. Відрізняється хорошим рівнем віддачі вологи на етапі дозрівання зерно-насіннєвого матеріалу, завдяки чому урожай виходить сухим з хорошими споживчими характеристиками. Напрямок застосування в агровиробництві зернове.
Термін повного вегетаційного циклу рослин становить 90 - 100 днів. В кінці його перед початком збиральних заходів рекомендована щільність стояння рослин в степових регіонах 55 - 60 тис. Од. на 1 га, в лісостепових 65 - 75 тис. од. на 1 га, на Поліссі 75 - 90 тис. од. на 1 га.