Прімі соняшник (Нертус, стандарт)

Прімі соняшник (Нертус, стандарт)

Виробник: Нертус
Артикул: Прими стандарт
Наявність: В наявності
1.377 грн з ПДВ

ПРІМІ (фракція стандарт) – сучасний гібрид соняшника, якому притаманні такі унікальні якості, як високий рівень урожаю, стійкість до посухи, температурних коливань та різноманітних захворювань. Був створений сербськими селекціонерами з НДІ міста Нові Сад. В Україні продукується компанією «Нертус Агро» відповідно до отриманого офіційного дозволу.
Відноситься до середньостиглої групи соняшникових сортів. Найкращий ефект можна отримати від застосування на території українського степу та лісостепу. Вегетативний період не перевищує 112 днів, а висота дорослих рослин складає 1,5-1,7 м. Стовбур має середню товщину, зате коренева система дуже потужна. 
Найінтенсивніший період росту гібриду ПРІМІ спостерігається на початковому вегетаційному етапі. Потенційна врожайність за висновками селекціонерів складає понад 45 ц/га. У той же час багаторічні випробування сорту в Україні продемонстрували, що середній рівень урожаю цього гібриду соняшника становить трохи більше 27 ц/га. Найвищі показники фіксувалися на піддослідних полях, розташованих у Запорізькій області – 38,5 ц/га.
Хороша врожайність гібриду обумовлена в тому числі його здатністю пристосовуватися до всіх видів грунтів, потужним імунітетом до посухи, полягання та осипання насіння внаслідок нестачі вологи чи інших причин. Крім цього, спеціальний додатковий панцирний шар у насінні надійно захищає його від шкідників (соняшникова міль) та хвороб (іржа, фомопсис та ін.). 
Гібрид ПРІМІ демонструє абсолютну толерантність до імідазолінової групи гербіцидів і чудово підходить для вирощування із застосуванням технології «Чисте поле». При появі сходів посіви можна без ризику обробляти гербіцидами «Євро-Ланг»  або ж «Євро-Ленд» (Нертус) (Евролайтінг та інші аналоги) , які ефективно знищують бур’яни . 

 

Написати відгук

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший
Агроторг - Аграрний інтернет магазин 1 © 2019

Наше розміщення

м.Кропивницький (Кіровоград), Україна
проспект Інженерів 7

+38(050)783-53-52

Пн-Пт: 8:00-18:00
Сб-Вс: Выходной