Яніна соняшник (Нертус, еліт)

Яніна соняшник (Нертус, еліт)
Нема в наявностi

Виробник: Нертус

Посівний матеріал

янина еліт, янина Нертус ціна, янина Нертус купити, купити соняшник янина, янина Нертус купити, янина еліт Нертус, янина посевмат, янина Нертус кіровоград

Вартiсть: 1 274 грн

Опис

Яніна Еліт

У нас можна придбати високоврожайний гібридний сорт соняшнику Яніна Еліт від відомого на українському ринку виробника «Нертус». Оригінатора посівного матеріалу виступають насіння, виведені сербської селекційною службою.

Характеристика: Простий гібрид подсолнечнікаЯніна Еліт з'явився в українському державному реєстрі у 2010 році. Він відноситься до раннім сортам культури, а період його вегетації становить не більше 100-105 днів. Найкращі показники врожайності соняшник Яніна Еліт демонструє на території степу і лісостепу. Рівень вмісту масла в зернах - 48-51%.

Переваги:

• Проявляє високу інтенсивність росту на початковій фазі вегетації;

• Відрізняється високими показниками врожайності;

• Даний гібрид є генетично стійким до іржі;

• Толерантний до таких поширених захворювань олійних культур, як фомопсис, біла і сіра гниль;

• Стійкий до соняшникової молі;
• Виявляє стійкість до п'яти рас вовчка;
• Відрізняється дуже високою стійкістю до вилягання, посухи та осипання;
• Швидко пристосовується до будь-яких умов вирощування.
Особливості гібридного сорту: Гібрид соняшнику Яніна Еліт має розгалужену середньо-міцну кореневу систему, стебло середньої товщини і відмінну облиственность. Спочатку утворення бутонів листя рослин повністю закриває грунт. Соняшники виростають до 160-170 см в довжину, їх кошика мають опуклу форму, а в діаметрі досягають 20-23 см.
Для гібрида Яніна Еліт потенціал врожайності - до 45 ц / га і вище. Як показали проведені протягом декількох років державні випробування сорту на різних територіях України, середній урожай соняшнику в рекомендованих для вирощування зонах становив 29,1-29,4 ц / га. При цьому вміст олії в стиглих зернах в середньому було на рівні 50,7%.
Найвищого результату по урожаю при густоті посіву 55 тис / га вдалося домогтися в Запорізькій (30,5 ц / га), Харківській (29,3 ц / га), Одеській (29 ц / га) областях. При показниках густоти 60 тис / га найвищий урожай склав 34,7 ц / га (Запорізька область).
Рекомендована густота соняшнику Яніна Еліт перед збиранням врожаю в лісостеповій зоні становить 55-60 ц / га, а в степовій - 50-55 ц / га.
Даний гібрид привабливий для комах-запилювачів, оскільки здатний на високе виробництво нектару і пилку.

янина элит
янина естра нертус

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Залишилися питання?

Залиште заявку, ми передзвонимо і запропонуємо вам пораду