Яніна соняшник (Нертус, стандарт)

Яніна соняшник (Нертус, стандарт)
Нема в наявностi

Виробник: Нертус

Посівний матеріал

янина стандарт, Нертус янина стандарт, янина стандарт Нертус, янина сербия, купити посевмат янина стандарт, янина стандарт купити

Вартiсть: 999 грн

Опис

ЯНІНА – простий ранньостиглий гібридний сорт соняшника. Виробник – українська компанія «Нертус Агро». Зерна продукуються на основі батьківських форм, виведених селекціонерами НДІ міста Нові Сад (Сербія).
Гібрид чудово підходить для вирощування на теренах України, зокрема, в лісостеповій та степовій зонах, що підтверджується кількарічним досвідом агровиробників. Сорт ЯНІНА пройшов державну реєстрацію в 2010 році й з тих пір набув широкого розповсюдження на полях центральних, східних та південних областей. 
Гібрид має генетичну здатність давати високий врожай до 45-50 ц/га з показником олійності зерен на рівні 48%. Водночас багаторазові польові випробування продемонстрували, що його середня врожайність на різних грунтах складає 29,1 ц/га. При цьому вміст олії в зернах був приблизно 50,7%. 
Період вегетації гібриду складає 100-105 днів, соняшники можуть мати висоту 160-170 см. Стебло – міцне, середньої товщини. Рослини характеризуються в міру розгалуженою кореневою системою та можливістю утворювати кошики досить великого діаметру: 20-23 см. Дозрівання насіння відбувається приблизно на 6-10 днів раніше, ніж у середньостиглих сортів. 
Сільгоспвиробники часто віддають перевагу саме цьому гібриду через його дуже високу стійкість до посушливих температур, характерних, насамперед, для степової зони, до осипання та полягання внаслідок впливу різних несприятливих факторів. Цей вид соняшника також вдало протистоїть впливу низки небезпечних для олійних культур хвороб (іржа, сіра та біла гниль) та комах-паразитів (соняшникова міль, вовчок). 
Гібрид є привабливим для полінаторів, адже характеризується високим виробництвом пилку та нектару. Рекомендована густота насаджень складає 50-60 тисяч рослин на 1 га, в залежності від регіону. 

 

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Залишилися питання?

Залиште заявку, ми передзвонимо і запропонуємо вам пораду