Хорс соняшник (Нертус, стандарт)

Хорс соняшник (Нертус, стандарт)
Нема в наявностi

Виробник: НЕРТУС АГРО

Посівний матеріал

хорс стандарт, купити хорс Нертус, хорс стандарт ціна, купити хорс стандарт, ціна хорс стандарт, хорс посевмат

Вартiсть: 0 грн

Опис

Хорс – простий гібрид насіння соняшника, за часом дозрівання відноситься до групи середньопізніх. Оригінатором є селекційна служба НДІ м. Нові Сад (Сербія). Постачальником на українському ринку є компанія «Нертус Агро», що має офіційну ліцензію на виробництво посівного матеріалу на основі наданих сербською стороною батьківських форм. 
Гібрид добре адаптується до несприятливих умов навколишнього середовища, зокрема, відзначається дуже великою стійкістю до повітряної та ґрунтової посухи, а також до полягання. Сприяє цьому надзвичайно потужна й сильно розгалужена коренева система стебла. Рослини можуть черпати потрібну для росту вологу з грунту на глибині до 2,5 м. 
Період вегетації гібриду Хорс триває в середньому 118-122 дні. Дорослі соняшники здатні виростати у довжину до 160-170 см. На початковому етапі сходів інтенсивність росту є середньою, однак згодом вона прискорюється. Квітка соняшника має високу нектарну та пилкову продуктивність, чим приваблює до себе бджіл та інших запилювачів. 
Гібрид вирощується на українських землях з 2006 року. Свою популярність здобув завдяки толерантності до різних хвороб та стабільно високій врожайності. Зокрема, соняшники Хорс є генетично стійкими до іржі, білої та сірої гнилі та інших поширених захворювань олійних культур. Мають високий імунітет до 4-х рас вовчка та соняшникової молі. 
Потенційні показники врожайності гібриду складають понад 45 ц/га. Середня ж кількість зібраного врожаю, яка підтверджується кількарічними дослідженнями, становить 27,2 ц/га. Найкращі показники були зафіксовані в зоні лісостепу, хоча Хорс може з успіхом вирощуватися і в степу. Олійність стиглого зерна дорівнює 48-51%. Перед збиранням рекомендована густота рослин має бути 45-50 тис/га.
Насіння соняшника Хорс фасується у паперові крафт-мішки. 
Виробник (оригінатор): Нертус (NS Seme Сербія)

Ціна вказана за 1 п.о. гібрида соняшнику Хорс стандартної фракції.

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Залишилися питання?

Залиште заявку, ми передзвонимо і запропонуємо вам пораду