Тиса соняшник (Нертус, стандарт)

Тиса соняшник (Нертус, стандарт)
Нема в наявностi

Виробник: НЕРТУС АГРО

Посівний матеріал

Тиса стандарт, Нертус тиса стандарт, тиса Нертус стандарт, тиса Нертус ціна

Вартiсть: 0 грн

Опис

Тиса – простий міжлінійний гібрид соняшника, належить до групи середньо-ранньостиглих. Вирощується в Україні з 2000 року і користується неабияким попитом серед сільгоспвиробників. Оригінатором є науково-дослідний інститут з міста Нові Сад (Сербія). 
Вегетація рослин з моменту посіву і до фізіологічної зрілості триває 105-110 днів. Стебла виростають вгору на 160-180 см. 
Характеризується високою нектарною продуктивністю, що привертає увагу комах-запилювачів, та надзвичайною стійкістю до хвороб. Зокрема, гібрид Тиса має генетичний імунітет до іржі, є високо толерантним до фомопсису, фомозу, захворювань  корзинки й стебла, а також проявляє стійкість до таких небезпечних шкідників, як соняшникова міль та вовчок (4 раси).
Крім того, цей гібридний сорт завдяки своїй розгалуженій і досить потужній кореневій системі демонструє відмінну готовність протистояти стресовим умовам: сильні вітри, посуха (повітряна та грунтова). Осипання насіння майже не характерне для нього. Гібрид має хороші адаптивні властивості,  тому може успішно вирощуватися в різних районах і на різних типах ґрунту. Однак селекціонери для досягнення найкращих результатів урожайності все ж рекомендують застосовувати його в лісостеповій та степовій зонах України. Випробовування показали, що найбільше гібрид пристосований до кліматичних та грунтових умов Харківської області.
Гібрид Тиса має потенційну здатність давати при дотриманні технології вирощування понад 40 ц/га. Максимальний показник олійності насіння соняшника знаходиться на високому рівні – 50-52%, що підтверджується роками польових досліджень. Діаметр корзинки в середньому дорівнює 21-24 см. 
Оптимальна густота рослин перед збиранням залежить від зони вирощування: степ – 50 тис/га, лісостеп – 55/га. 

 

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Залишилися питання?

Залиште заявку, ми передзвонимо і запропонуємо вам пораду