ЄС Ясмініс КЛП

ЄС Ясмініс КЛП
В наявності
Вартiсть: 7 100 грн

Опис

ЕС ЯСМІНІС КЛП – інтенсивний та стійкий гібрид соняшника, призначений для вирощування на більшості регіонів території України, включно з степами Приазов’я та Причорномор’я. Гібрид належить до селекційних розробок всесвітньовідомого бренду BASF. Купити ЕС ЯСМІНІС КЛП доречно для будь яких рослинницьких господарств, що працюють у галузі виробництва сировини для олійництва. 

Гібрид призначений для вирощування із застосуванням технології Clearfield® Plus. Належить до середньої групи стиглості, чудово почувається навіть при стресових умовах загальної нестачі вологи, добре відкликається на проведення гербіцидних заходів, стабільний щодо показників врожайності у різних територіально-кліматичних зонах. 

Може бути застосований у регіонах, заражених паразитарними рослинними організмами, добре протистоїть вовчку у його расах від А до F. Нечутливий до ураження збудниками іржі, вертицильозу, вугільної гнилі, склеротинії, альтернаріозу, несправжньої борошнистої роси, та інших. 

Один з найвищих показників у своєму класі щодо вилягання на різних стадіях вегетації. При посіві у оптимальні для висіву строки швидко проявляє велику початкову енергію зростання. Рекомендоване застосування CLP-технології для захисту від негативного впливу бур’янів. 

Сім’янка характеризується високим відсотком олійної складової. Стиглі рослини мають висоту трохи більше середніх показників. Окрім обов’язкового дотримання оптимальних строків посівних робіт розробником рекомендовано при проведенні агрономічних заходів дотримуватися норм внесення добрив на рівні максимальної врожайності. 

Також висів має забезпечити густину стояння рослин на полях напередодні збиральних робіт на такому рівні:

У зонах з недостатнім зволоженням 55 – 60 тис. од./Га;

У зонах з достатнім зволоженням 60 – 65 тис. од./Га.

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Рекомендованi товари

БОФОС

0

БОФОС - універсальне, багатокомпонентне комплексне добриво широкого спектру дії. Містить підвищену к..

Вартiсть: 250 грн
Купити
Євролайтнінг Плюс

0

Склад препарату: імазамокс 16,5г/л , імазапір 7,5г/л, допоміжні речовиниЄвро-Лайтнінг® Плюс – з..

Вартiсть: 850 грн
Купити

Залишилися питання?

Залиште заявку, ми передзвонимо і запропонуємо вам пораду