ЛГ 50450 (A – G)

ЛГ 50450 (A – G)
Нема в наявностi

Вартiсть: 7 150 грн

Опис

ЛГ50450 – гібрид соняшника із набором чудових властивостей, розроблений спеціалістами одного з світових лідерів галузі, компанії Limagrain. На території України рекомендований до використання у господарствах, що працюють на півдні та сході. Пластичний гібрид, що ідеально пристосовується до спекотного літа, довгих посушливих періодів, та стабільно переносить зворотні холоди навесні та решту погодних несподіванок. 

Група стиглості середньо-рання, має підвищені показники енергії росту на ранніх вегетативних періодах. Належить до середньо-рослих рослин у своїй групі стиглості. Серед інших агрономічних ознак виділимо: форма кошика опукла, добре виповнена, олійність сім’янки віще середнього показника, урожайність потенційно висока, стабільна. 

Чудово адаптується до зон вирощування, де відносно короткий період вегетації, а його цикл цвітіння-дозрівання найбільш підходить до вирощування у парі з гібридами Тунка, ЛГ 5580. 

Наявність вищезазначених якостей вдало доповнюється стійкістю до більшості хвороб, притаманних соняшнику. Це їржа, септорія, альтернарія тощо. Гібрид толерантний до паразитарного впливу, стійкий проти більшості рас вовчка (A – G) та деяких його нових форм. Генетичний мілдью-контроль. Нечутливий до впливу бур’янів, нормально реагує на проведення агротехнологічних заходів у господарствах. 

При вирощувані обов’язкове дотримання норм висіву та нормативних рекомендацій щодо щільності стояння рослин на полях. Для різноманітних зон цей показник становить:

Для регіонів із достатнім зволоженням 55 тис. одиниць на 1 Га;

Для регіонів із недостатнім зволоженням 45 – 50 тис. одиниць на 1 Га. 

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Рекомендованi товари

Гербіцид Геліантекс

5

Гербіцид Геліантекс (ідеальне знищення амброзії в посівах соняшнику)Тара: флакон 1 л. Препаративна ф..

Вартiсть: 16 800 грн
Купити
Олійний Турбо 10л (ЛФ)

5

  До складу добрива LF Олійний Turbo входить:  L-аминокислоти 50г/лАзот (N) 80г/лФосф..

Вартiсть: 280 грн
Купити

Залишилися питання?

Залиште заявку, ми передзвонимо і запропонуємо вам пораду